Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Smoothie turmixgépet tervezek...

Smoothie turmixgépet tervezek vásárolni. Nektek bevált?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy bár szeretem a zöldségeket/gyümölcsöket, de a "kötelező" fogyasztásuk miatt akaratlanul is elkerülöm az étrendemből, viszont folyadék formájában imádom őket. Előszeretettel vásárolom a plázában ha arra járok. Jól tudom, hogy a smoothie-t sem szabad túlzásba vinni, nem is szeretném. Mit gondoltok? Jó dolog? Nektek bevált? Esetleg különféle recepteket tudtok adni, ami életmódváltáshoz tökéletes? :) Köszönöm
2019. jan. 4. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Egyáltalán mi a különbség a sima turmixgép meg a smoothie turmixgép között (azon kívül, hogy - gondolom - az utóbbi jóval drágább, mert flancosabb a neve)? Ugyanazt csinálja mindkettő: aprít. És? Sima turmixgéppel is lehet csinálni smoothie-t, csak jó arányban kell belepakolni a cuccot.
2019. jan. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Igazabol ugyanazt tudja, mint a sima turmixgep... DE :D En most kaptam karacsonyra egyet a csaladomtol, es azt kell, hogy mondjam, imadom.

Szamomra a legfobb elonye az, hogy gyorsabb. Az enyemhez (sencor) 2 kulonbozo meretu kulacs van. Belepakolom a hozzavalokat, racsavarom a gepre, egy gombnyomas, lecsavarom a kulacsot es mehetek is dolgozni. Nem kell atontogetni, pluszban mosogatni... a reggeli rohanasban nekem tokeletesen bevalt.

Ahogy az elozo is irta, sima turmixgep is megfelelo erre a celra, de ha szeretnel smoothie makert, en ajanlanam, annyira nem is draga.

2019. jan. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. Köszönöm a hirtelen megnyilvánulásodat, de honnan tudod, hogy egyáltalán van turmixgépem? :D Belátsz a konyhámba? Ami olyan, azt botmixerrel szoktam megoldani, mivel a szüleimnek is van mixerjük, de életemben ha 10x láttam, hogy használják, akkor sokat mondok. Lehet a smoothie mixert én is megunom, de inkább akkor toljak félre 6.500Ft-os mixert, mint egy 21.000 Ft-os turmixgépet. Csupán ennyi lenne a különbség már ekonómia szempontból is :) Arról nem is beszélve, hogy macerásabb a turmixgép a mérete miatt... Egyébként meg mindenből lehet venni drágát és olcsóbbat. De a kérdésem nem arról szólt, hogy a pénztárcámban turkálj és arról oktass ki, hogy a pénzemet mire költsem, hanem hogy akinek van ilyen gépe, annak bevált-e. Nem tudom az ilyenek mint te, minek kommentálgatnak feleslegesen. Köszi, de ez számomra nem volt hasznos válasz ;)
2019. jan. 4. 09:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2-es :)) Végre valaki, akinek tapasztalata is van. Igazából nincs otthon turmixgépem és pont azért gondolkodom ebben, mert sokkal kisebb mint a normál mixer, plusz a remény, hogy ezáltal több zöldséget, illetve gyümölcsöt fogok bevinni a szervezetembe :)) A kis kulacsról, hogy egyenesen abba végzem el a folyamatot meg pláne megfogott, főleg, h mindig rohanok :) Köszönöm, ment a zöld kezecske :)
2019. jan. 4. 10:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Philips-et vettünk karacsonyra, nagyon jó. Lehet hogy nem lehet tulzasba vinni de 1 litert egyszerre benyomok. Legtöbbet az almabol teszek bele, 2 banant, 1-2 kiwi, 1 citrom, felöntöm gyümölcslével ha sűrűbb kell kevesebbel ha ritkább akkor többel. Turmixgepünk nem volt ugyh ezt vettük. Amugy nem lehet szerintem elrontani mindegyik jol sikerült.
2019. jan. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"honnan tudod, hogy egyáltalán van turmixgépem? :D Belátsz a konyhámba?"

Honnan tudod, hogy nincs pont ugyanannyi (vagy még több) tapasztalatom, mint a második válaszolónak? Belátsz az életembe? :D


"De a kérdésem nem arról szólt, hogy a pénztárcámban turkálj és arról oktass ki, hogy a pénzemet mire költsem"

Egész pontosan hol turkáltam, és hol oktattalak ki? Te rémeket látsz.


"hanem hogy akinek van ilyen gépe, annak bevált-e."

Nem, nem vált be, épp ezért írtam azt, amit.


"Nem tudom az ilyenek mint te, minek kommentálgatnak feleslegesen."

Hát nem az ilyenek miatt, mint te. Attól, hogy a te kérdésedre válaszolva írtam, amit írtam, még egyáltalán nem csak neked szólt a válaszom, hanem bárkinek, aki bármikor olvassa majd.

2019. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves Első! Itt jól leírjàk, hogy turmixgéppel vagy botmixerrel nem fogsz tudni nyers zöldséget úgy összemixelni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__9..


Kérdező Te milyet vettél? Én sem tudok dönteni mint a linkelt kérdésben sem, hogy elég a 300 wattos kategória vagy kell az ezres? A 250-300-asokat is dícsérik...

2019. márc. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!