Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy sikerülhet a fogyás?

Igy sikerülhet a fogyás?

Figyelt kérdés

Pár napja fogyozom 59,4 kilo vagyok több mindenki mondja h nem vagyok dagadt de én nem.szeretnék közel lenni a 60 kg-hoz szeretnák egy 57 kilo lenni

Rozskenyeret eszek reggelire vajjal csirkemellsonkávals paradicsommal vagy ubokrkával

Ebédre éppen amit fözzünk eszel belöle egy negyed tányérral vagy esetleg egy fél tányérral

Majd délután eszek egy diabetikus müzlit

Vacsorára pedig gyümölcdöt vagy esetleg zöldséget magába (paradicsom) sikerülhet igy fogynom ?


2019. jan. 4. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez így elég kevésnek tűnik nekem.

Inkább számolj kalóriákat!

2019. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen magas vagy!
2019. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kevés, de valószínűleg neked nem is kell fogynod ilyen súllyal...

Több adat azért nem ártana mert nem tudok mit mondani addig...

2019. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem
2019. jan. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már csak 58.7 vagyok utoljára pár napja mértem magam.

161 cm vagyok

2019. jan. 5. 20:16
 6/6 anonim válasza:

Nagyon jó kajákat eszel, viszont keveset. Mennyit mozogsz? Ez amit leírtál még nem-mozgás mellett is elég kevésnek tûnik, de ha jársz suliba és van tesiórád vagy ha magadtól edzel, akkor ennél mindenképp többet kell enned. A testednek szüksége van energiára hogy rendesen mûködjön (különben akár még beteg is lehetsz - annyiszor voltam így, teljesen legyengült az immunrendszerem) és ha nem viszel be elég tápanyagot, akkor a zsír lesz rajtad az utolsó, ami lemegy. Értsd: elôször vesztesz majd pár kilónyi vizet, majd az izmaid lefonnyadnak, és a tested még akkor is alig mer majd a zsírodhoz nyúlni, mivel az vésztartalékként van félrerakva). Így vesztesz az izmodból és vízbôl, de a zsír még mindig rajtad lesz, tehát bár pár kg-ot leadsz, a testzsírszázalékod több lesz = annyit értél el, hogy bár összességében könnyebb vagy, arányaiban több benned a zsír mint addig.

De itt még nincs vége. Mindezek után annyira ki lesz már éhezve a tested (vagy csak úgy döntesz, oké elérted az 57 kilót, visszatérhetsz a rendes evéshez) hogy amint megint normális mennyiségben eszel, a tested amit csak tud hozzáad a vésztartalékodhoz - a.k.a eltárolja zsírként. Tehát egy pár hét alatt többet híztál vissza mint ahonnan kezdted. Ezt azért csinálja a tested mivel most ki volt éheztetve, és tanult belôle: meg kell bizonyosodnia hogy van elég vésztartalék arra az esetre ha megint éheznél a jövôben (--és a legtöbb esetben ez így is van, hiszen az ember visszahízta a korábban leadott kilókat, tehát most megint elkezd fogyókúrázni -> újabb éhezés).

Na de mindegy is, itt van egy válasz amit olvastam ami ennél sokkal részletesebben írja le, beleértve a biológiai és biokemikai folyamatokat is amik az egész mögött állnak, valamint azt is hogy hogyan lehet zsírt leadni, nem pedig izmot vagy vizet. Természtesen lassabb folyamat de mûködik és egészséges.


https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__2..


Még annyit, hogy szerintem a te esetedben a lényeg az, hogy egyél ugyanilyen egészséges dolgokat mint eddig, csak többet!

2019. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!