Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dagadt vagyok, vagy nem?

Dagadt vagyok, vagy nem?

Figyelt kérdés

42 eves nö vagyok , egy szulesem volt 11 eve es most vagyok 77 kiló , magassagom 167

Kondim jó onnan tudom hogy ha szaladni kell , szaladok többszaz metert gond nelkul .

3 eve 105 voltam

Most mar azt hittem hogy jó súlyt ertem el , de egy ismerösöm azt mondta hogy meg mindig elhizott vagyok es kár , mert szép vagyok

Tukör elött meztelen úgy tunik h sok a zsir százalékom még

Az ismerösöm , aki orvos azt mondja hogy max 60 kiló kéne legyek .

Most elkeseredtem , hogy elhizottnak mondott , igaz hogy ha arra gondolok mennyit fogytam , úgy érzem nem erdekel , de azert csak rosszulesik , mintha azt mondana valaki , hogy semmit nem ér az eddig elert eredmeny , mert ugyanúgy nézek ki

Vélemények ?



2019. jan. 4. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván elhízott nem vagy, de van rajtad felesleg azért
2019. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Én 161-hoz 68 vagyok, van egy kis sörhas, de lecarom. Ne más véleményére adj, érezd magad jól a bőrödben. Olyan mint egy 16 éves, már se Te se én nem leszünk.
2019. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igy van . De hat van rajtam fölösleg , de nem vagyok mar 16 eves , nem kell 55 kiló legyek

Egy érett nö vagyok , es szeretem hogy nagy a mellem es nöies derekam van .

De masnak nem tetszik

2019. jan. 4. 20:15
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
De tuti van akinek bejön, magamról most nem beszélnék.
2019. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Azért 10-15 kiló fölösleg van rajtad bőven. Kórosan elhízott nem vagy, de pont azért kéne figyelned, mert már nem vagy fiatal, ilyenkor hamarabb jönnek a plusz kilók és nehezebb is leadni. Mintha mentegetnéd magad, hogy neked már minek egészséges súlyban lenned, meg a melled és a derekad jó ha kerek. Igazából az sem mindegy hogy oszlik el. Én most kaptam pár hete észbe, hogy ez így nem lesz jó. 158 centihez 68 kiló voltam, es karra, mellre hasra ment. Az pont nem egészséges. Most kalóribázist alkalmazok és mozgok egy kicsit, már 3 kiló lement. Tavaszra 10-15 lemegy simán.
2019. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Mennyi a testzsírszázalékod?
2019. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Gratulálok az eddigi fogyásodhoz, de a magasságodhoz 62 kilónak kéne lenned, nem esztétikai, hanem egészségügyi szempontból. Maximum 65-70, ha csupa izom vagy. Ha jó kondiban vagy, ahogyan mondod, akkor elkezdhetsz sportolni, és nagyon hamar formába tudnál lendülni.
2019. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

A saját egészséged miatt kell, hogy figyelj magadra, hogy sokáig a gyermeked mellett lehess.


Egyébként, kihangsúlyoztad, hogy másnak nem tetszik. Érett, felnőtt nő vagy, akkor miért ennyire fontos számodra mások véleménye? A gyermeked apja? Ő mit mond?

2019. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Miss Endzsi ***** válasza:
39%
A párod véleményére adj, elvégre neki kell tetszen.
2019. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%

Jaj istenem, jellemző, hogy a sok barom itt vernyog az áááágííííssígi problémák miatt.

80 kiló alatt semmilyen eü probléma nincs, meg lehet nyugodni.

Nem vagy sovány, de kövérnek sem lehet mondani. Inkább a testarányok számítanak, amit innen ugye nem látunk.

Nem tetszel valakinek? És? Nem is lehet mindenkinek megfelelni. Az én párom pédául a vékony csajokon röhög, vagy szörnyülködik, hogy milyen etiópok. Nincs olyan ember és nincs olyan testalkat sem, ami mindenkinek tetszik. Ha te jól érzed magad a bőrödben, miért nem szarod le, hogy melyik idióta mit mond?

2019. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!