Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges lenne? Milyen...

Lehetséges lenne? Milyen ételeket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Mindigis duci lány voltam,de nyár óta kicsit elfajult a dolog.

16 éves lány vagyok, 171 cm,kb. 75 kg

Elsején kezdtem 'diétázni'

Cukros üdítőt egy ideje már nem iszom, édességet azt ettem elég rendesen,de (újévi fogadalomként) nem eszem már, ezt helyettesítem pl. uborkával,ha csak nassolni van kedvem

Vacsira eddig minden nap egy olyan fél(kisebb)gránátalmát, és vagy 2 banánt(tudom,hogy nem fogyókúrás)vagy 2-3 mandarint ettem.

Minden nap ettem valami 'normálisat', ma halat ettem, vagy holnap csirke húst fogok. Nem szeretnék külön ételeket enni,mint amit a család eszik, szóval mindig azt enném ami itthon van, maximum más körettel(pl salátával),vagy ilyesmi(általában heti 1×, 2× van hús, főzelék, tésztát nem ennék, azt amúgy sem szeretem)

Reggelire zabkását eszem, azzal suliban is 'kihúzom' olyan 11ig, akkor eszek valami zabkekszet, vagy ilyesmit, és ha hazaérek akkor enném a normális ételt.

Szóval nyárra szeretnék olyan 64-65kg-ra lefogyni.

Ez így lehetséges egyáltalán?

Ja és sportolni heti 3-4x egy olyan 20 percet mozgok itthon, a suliban heti 3 tesióra keretein belül 45 percet tudunk kondizni(általában futok)

[Jan.1.jen reggel 76.7voltam ma reggel meg 74.8]

Eszméletlen nagy akarat van bennem,és most már tényleg meg akarom csinálni💪😊


2019. jan. 5. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem egészen így megy hogy ezt szabad enni, azt nem.

A hangsúly a mennyiségen van.

Ha tényleg sportolsz minden nap akkor 1500kcalt egyél azzal biztos hogy fogsz fogyni, ha gyors az anyagcseréd akkor 1800at.

Megjegyzem ezt 18 év felett szoktuk mondani, hogy így fogyjon valaki.

Nyilván segít az életmódváltás, de azért a mennyiség számít.

Ezt vedd figyelembe bár igaz hogy így nehezebb sok kcalt bevinni.

További sok sikert!

2019. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi😊

Kiszámoltam,olyan 1600kcalt kell egyek,hogy fogyjak

Általában olyan 1400-500at eszem

2019. jan. 5. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!