Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni?

Hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés

Olvasgattam az inteneten, de annyi mindent írnak. Amit tudok, hogy nem szeretnék semmiféle divatdiétát. 21 éves lány vagyok, 160 cm és 85 kg. Az elmúlt két évben semmit sem sportoltam, de szinte minden másnap ittam, főleg mekin, pizzán és tésztán éltem, szóval minden adott volt ahhoz, hogy jól elhízzak. Voltam vérvételen, lekopogom de egyelőre nincs semmi betegség, vlrcukor, pahzsmirigy minden rendben van. Csak motivációm nincs. Ráaádsul elég gyorsan fulladok, ha elkezdek mozogni. Kb 30 kg-tól szeretnék megszabadulni. Fogalmam sincs, hogy álljak neki. Arra gondoltam, hogy fokozatosan kellene, nehogy az legyen, hogy nagy a lelkesüllés aztán feladom, de nem tudom, hogy kellene nekikezdeni. Ebben szeretnék kérni segítséget.

Előre is köszönöm!


2019. jan. 6. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A módszer: kevesebbet kell enni. De ha nincs motivációd, nem fog menni.
2019. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokat mozogj és megfelelően étkezz
2019. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kalóriaszámlálás, + amiből van cukormentes, abból azt kell választani, meg amiknek van alacsonyabb zsírtartalmú változata (hús, joghurt, túró, tej...) a zsírszegényebbiket.

Én így fogytam le anno 20 kg-ot.

(Ebből jelenleg most 7 kg van rajtam, 2 terhesség maradéka, ezt szeretném leadni, így nekiállok újra én is.)

Mellé mozgás, napi fél óra is elég, a lényeg, hogy rendszeres legyen.

2019. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is le kell tenni a piát, max egy hónapban 1x igyál, akkor se sokat, és akkor is száraz bort, lehetőleg fröccsként.


A diétánál azt vedd figyelembe, hogy ne éhezz, lakj jól, de kalóriaszegény ételekkel. Salátákat egyél sovány húsokkal, meg tojást, túrót, zöldségeket, gyümölcsöket, köretként teljes kiőrlésű és egészséges verziókat válassz: párolt vagy grillezett zöldségek, saláták, bulgur, kuszkusz, hajdina, én havonta 2x eszem tésztát(durum), és havonta 2x ehetek krumplit is, de azért nem sült krumplit, hanem pl héjában főtt krumplit, vagy valami egytálételben, diétásan elkészítve ( pl diétás rakottkrumpli).


Teljesen hagyd el a pékárukat, cukrot, fehérlisztet és társait, ne egyél édességet, ha nagyon vágyom ilyesmire, akkor csinálok magamnak házi gyümifagyit vagy vmi egészséges zabpehelysütit.


És mozogjál mellette jó sokat, amennyit csak tudsz, de minimum heti 3x1 órát.

2019. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!