Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi menne le nyárig?

Mennyi menne le nyárig?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok(lány,kb.semmi izom nincs rajtam)

170 cm vagyok és 78 kg

Cukros üdítőket,édességeket kerülni fogom,nincs külön étrendem, remélem anélkül is megy

Szóval június végéig mennyi menne le egészségesen, ha megvan a kellő motiváció?(holnaptól kezdem)

Mozogni naponta olyan 20 perc (hiit)et gondoltam így az elején

Olyan 57-60szeretnék lenni?

Vagy mennyi lenne az ideális?


2019. jan. 6. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Havonta 2 kiló fogyást célozz meg!
2019. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Max 10 kg
2019. jan. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne számolgassad, hanem csináljad.
2019. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én szintén lány vagyok 170 cm. 69-kg-ról indultam, most 61 vagyok, cél szintén az 57-60 körül.

A HIIT nem egy kezdő technika, nem fogod bírni, mert nincs még kellő állóképességed hozzá (sajnos tapasztalat, én is ebbe a hibába estem.). Ezek az edzések borzasztó nehezek, csak a haladók tudják kellő hatékonysággal elvégezni. Csalódás lesz, mert nem tudod rendesen megcsinálni, és hamar el is megy a kedved tőle (szintén tapasztalat)

Helyette kezdj el valami olyat, ami könnyebb, és kezdőknek való, de egyre nehezedik.

Magyarok közül pl Péntek Enikő Zóna light, és Zóna 1 programja ami nagyon jó.

Külföldiek közül pedig: https://www.youtube.com/playlist?list=PLXHCSxBsKR5ymDN3SdKOv..

4 hónapos edzésprogram, minden hétre megvan az edzés, és a táplálkozásra is ad ötleteket (ezt mondjuk én nem követtem).

AZ edzés részét végigcsináltam, nagyon jó. Az eleje még valóban könnyű, napi 10 perc, simán meg tudod csinálni, akkor is, ha nincs izmod. Hétről-hétre nehezebben és hosszabbak a videók. De ezt úgyis elmondja benne :)

Én ezzel a programmal kezdtem, nekem nagyon hatásos volt, emellett ami plusz, hogy mindig mindent meg tudtam csinálni, mert fokozatosan nehezedett.

2019. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
"holnap kezdem" ez a terv itt halt meg
2019. jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!