Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le tartósan 20...

Hogy fogyjak le tartósan 20 kg-ot úgy hogy ne hizzak soha meg újból?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy el kéne hagyni a szemétkajákat, pl. csipszet, csokit, joghurtot, kekszet, sütit, fehérkenyeret, mert ezekből betegre tudom zabálni magam.

Viszont már teljesen elfelejtettem hogy kéne rendesen enni, mert teljesen rendszertelen az életmódom. Örülnék ha nyárra sikerülne leadnom.

Valami tipp, tapasztalat? Tudnátok segiteni? Hogy kezdjek neki?


168 cm 73 kg vagyok, az ideális számomra 53 kg körül lenne, mert vékony alkatú vagyok.



2019. jan. 6. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vezesd be a sok vizet zöldséget és gyümölcsöt
2019. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Nem fogyózni kell, hanem életmódot váltani. Ha tartani akarod a majdan elért súlyodat nem eheted ugyanazt és ugyanakkora mennyiségben, mint ami az elhízásodhoz vezetett. Keress rá a facen Lakatos Péterre, neki van egy timer12 nevű oldala, ami segít neked drasztikus és hirtelen változtatások nélkül. Természetesen csak akkor ha nem 2 hónap alatt akarsz 20 kilót leadni, hanem olyan ütemben, ahogy azt a szervezeted is tolerálja.
2019. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!