Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha napi 100-200 kalóriát...

Ha napi 100-200 kalóriát viszek be a szervezetembe akkor mennyi idő alatt fogyok le 10 kg-t?

Figyelt kérdés
Régebben (fél éve) már csináltam ezt és bevált. Kérlek kíméljetek meg a "nem tesz jót a szervezetednek" "éhezteted magad" vagy esetleg "pár napon belül összeesel/meg fogsz halni" kommentektől, mert egyrészt tisztában vagyok vele hogy nem a legegészégesebb dolog, viszont nekem csak ez válik be. Hidd el, sokkal nagyobb kínzás számomra ha "keveset eszek", mintha egyáltalán nem ennék semmit, mivel ugyan olyan éhes maradok plusz még bűntudatom is van hogy akkor meg mi a fenéért ettem. Ha annyit eszek hogy utána már ne legyen éhségérzetem, akkor nem fogyok egy dekát se. (nem, akkor se ha egészégesen eszek). Az sem kivitelezhető hogy a kaja helyét vízzel töltöm ki, (vagyis keveset eszek és utána jó sokat iszok, hogy tele legyek) mert rá fél órára ismét korog a gyomrom. Szóval semmiféle diéta, életmódváltoztatás, több sport stb nem működik nálam, csak ez. Nos, miután kiszűrtük azokat a kommentelőket akik hülyének tartanak, a kérdésem az lenne, hogy mennyi időbe telik leadni 10 kg-ot ezzel a módszerrel. (75 kg vagyok, 169 cm, 18 éves lány.)

2019. jan. 6. 19:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Utóirat: nem, egyáltalán nem érzem ezt kínzásnak. Bevallom, az első pár nap rossz, éhes vagyok és fáradékony, de kb. 3 nap után hozzászokok és EGYÁLTALÁN NEM VAGYOK ÉHES, nem fáj a fejem, nem vagyok levert és semmi ilyesmi.
2019. jan. 6. 19:25
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez válik be, minek kérdezed, hogy mennyi idő alatt fogysz le? Akkor pontosan tudod. Amúgy izomból fogysz így főleg, csinos nem leszel tőle
2019. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az időt nem tudom, nem figyeltem meg magamon fél éve, mivel az nem önszántamból volt.. Történt egy tragédia a családomban és egyszerűen nem bírtam enni. De csak teltek a napok, nem figyeltem se a testemre se az időre.
2019. jan. 6. 19:32
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván bevált fél éve, ha most újra túlsúlyos vagy <facepalm>
2019. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha ez bevált nálad...

Hogyhogy megint dagadt vagy?

2019. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
"Régebben (fél éve) már csináltam ezt és bevált." - és olyan rossz a memóriád, hogy nem emlékszer, akkor mennyi idő kellett hozzá?
2019. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

De ha bevált akkor most miért vagy kövér? JA!!! Hiszen nem vált be..

De az aki napi 100-200 kalóriát eszik az meg is érdemli, hogy jojozik.. Mellesleg azért vagy éhes állandóan mert éhezteted magad. További sok sikert

2019. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Ezt csak rohadtul bebeszèled magad, azert vagy ehes, mert ki van tagulva a gyomrod, ha tobbszor kis adagokat eszel ez szepen befog huzodni es mar nem fogsz tudni annyit enni.

Na ja, hogy nem emlekszel ra? Ha annyira mukodott most miert vagy ujra kover? Legyetek mar esznel emberek....

Jon a januar mindenki irja, hogyan fogyjon le. Emberek, nem azert van leirva ezerszer a netre, nem azert vannak eletmodtanacsadok meg etrendtervezok mert csak igy lehet lefogyni..

EGY KIS ESZ.

2019. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

ha utána visszatérsz a megszokott étrendedhez, akkor vissza fog jönni a 10 kg


inkább találd ki, hogy hogyan változtasd meg úgy az étrended, hogy egész öreg korodig tudd tartani

2019. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Reggelire: egy pohár víz, az megdagad és tele a gyomor.

Ebédre: semmi kenyér nélkül.

Vacsora: a déli maradék.

Ez is van olyan jó és értelmes, mint a napi 1-200 lal.

Nem a zsírtól szabadulsz meg, hanem izmodtól, belső szerveid súlyától.

Aztán jöhet a gyógyszerezés!

2019. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!