Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » KB hány hónap alatt adható le...

KB hány hónap alatt adható le 20kg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 éves nő vagyok, másfél éve szültem, és terhesség alatt ugye fel jöttek rám a kilók. Utána nemtudtam el kezdeni mozogni, mert 2 hétre rá hogy szültem, mélyvénás trombózist kaptam tüdő emboliaval, ami majdnem az életembe került. De most, másfél év után, egyre szebbek az eredmények, el kezdhetek mozogni ugyanúgy mint a többi ember, csak nyilván a lábam jelzéseire figyelnem kell. No a lényeg. 178cm vagyok, 84kg. Várandósság előtt 55kilo voltam ehhez a magassaghoz, annyira nem szeretnék vékony lenni,becéloztam a 65kilot. Táplálkozás megvan hogy hogy kell, tornázni is tornázok minden nap kB fél órát. Majd 1-2 hónap múlva kezdem el fokozatosan a futást, hogy erosodjon addig a lábam is, nehogy baj legyen. És így, ezek alapján szerintetek ez a 20kilo kB hány hónapomba fog telni hogy le adjam? Illetve minden más egyéb tanácsot szívesen fogadok! :)

2019. jan. 7. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Elméletileg heti 0,5-1 kg fogyás az egészséges, de van akinek kell egy kis idő, míg beindul a dolog. A lényeg, hogy nem szabad feladni! Amúgy én 20 éves vagyok, szintén 178 cm és 85 kg, mert 16ot már leadtam nyár vége óta, de nekem is a 65 lenne az álomsúly :D úgyhogy szerintem 5-6 hónap alatt teljesíthető az a 20 kiló, csak utána arra kell figyelni, hogy ne jöjjön vissza. :'D

Sok sikert!

2019. jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Havonta 2 kg fogyást kellene belőni. Ilyen módon 10 hónap alatt tudsz leadni 20 kilót.
2019. jan. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is 178cm vagyok :D 55kg voltam, most 73 vagyok. Az 55 eleg vekony, igaz en nagyon jol ereztem magam de a kornyezetem visszajelzesei alapjan lehet, masok mar korosan sovanynak gondoltak. Ugy gondolom, 60 kilosan nagyon boldog lennek..:D unnepek elott 1,5honap alatt lementem 68-ra, utana megallt a fogyas, most az unnepek utan ujra 73 vagyok :( regen olyan konnyen fogytam, sot inkabb ugy mondanam, hogy nem hiztam, de igy 24 evesen ez mar nem olyan egyszeru. Ugy gondolom, ha beindul a fogyas, mozogsz es az etkezesre is ugyelsz, 6honap alatt lemehet, de eleg szigorunak kell lenned magadhoz:) nekem sajnos ez nem megy.. gyakran bunozok, hiaba imadom a sovany hust, salatat, nem tul hizlalo dolgokat, ha egyszer az edessegert meg sovargok :( nehez ez!
2019. jan. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én fél évet mondok...

4 hónap minimum, de míg hozzászoksz a diètához, ahhoz is kell idő

2019. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a személyes tapasztalatokat is, aranyosak vagytok!! :)

Szerencsére a szigorral nem lesz baj. Kitartás nektek is csajok!! :)

2019. jan. 7. 15:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb egy év
2019. jan. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!