Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A banánturmix mennyire jó/lakt...

A banánturmix mennyire jó/laktató fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
3 deci tejjel és egy banánnal 250 kcal körül van. Ha ez belefér a napi keretembe akkor lehet belőle baj ha napi 1x iszok? (Általában vaníliás cukorral készítik, én persze azt nem raknék bele)

2019. jan. 8. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem diétában nem legjobb megoldás. Ez egy turmix eleve pépesítve van szóval gyorsan megtudod inni és utána gyorsan megint éhes leszel. Teli van gyors felszívodás ch-val. Persze ha belefér a napi keretedbe akkor néha ihatsz de nem ajánlom rendszeresen.
2019. jan. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
2 dl meleg tejjel és egy csipet fahéjjal csináld. Így kevesebb benne a kalória, a meleg eltelíti a gyomrod, a fahéj picit gyorsítja az anyagcserét, és nagyon finom vele.
2019. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jónak jó, belefér de nem túl laktató.
2019. jan. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából minden válaszban van hasznos info.

De én is kiegészítem, ahogy én iszom :

1,5 dl tej, 1,5 dl víz, 1 banán, és 1 adag fehérjepor.

Ez 32 g ch, 23 g fehérje, 4 g zsír, vagyis kb 260 kcal. Ha dobsz bele még 2-3 ek. zabpelyhet, egy komplett reggelinek is tökéletes, mert így már laktató.

2019. jan. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont úgy iszom, mint az előző..annyi kiegészítéssel, hogy én még egy kanál mogyoróvajat is beledobok. Sokat dob rajta, még jobban eltelít és kellemes plusz ízt ad neki.
2019. jan. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!