Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kéne még fogynom?

Szerintetek kéne még fogynom?

Figyelt kérdés

163 centi magas vagyok, 69 kilósan kezdtem el diétázni. Most 57 kiló vagyok, járok konditerembe, valamint aerobic órákra. Nem teljesen látom tisztán magamat, egyik pillanatban tetszik a tükörképem, a másikban meg úgy érzem, hogy még legalább öt kilót le kéne adnom. Tudom hogy az a lényeg, hogy én jól érezzem magam a testemben, de kíváncsi vagyok, hogy hogyan látnak mások.


[link]


2019. jan. 9. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Bomba alakod van, szerintem egyátalán nem kell fogynod, én ölnék egy ilyen alakért, de komolyan. Szép vagy. :)
2019. jan. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Hat en 167 vagyok es 59 kiloval kicsit dagi voltam. De ez emberfuggo szoval most igy 54 kilosan is van a hasamon egy kis felesleg. Kep nelkuld nehez megmondani.
2019. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem szabad már fogynod, nagyon jó alakod van és hova akarnál még fogyni 5 kilót? :D Akkor már anorexiás lennél, komolyan.
2019. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Pont tokeletes az alakod! -5 kilo ha hiszed, ha nem, nagyon sok ebben az esetben. Es csak rontana a helyzeten.

Gratulalok az eredmenyedhez!:))

2019. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon jó alakod van!

Fogynod semmiképpen sem kell!

Inkább sovány vagy mint kövér de a szép vékony alakod van.

Anorexiás alak nem kell

2019. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Wow, köszönöm szépen a kedves valaszokat! Őszintén szólva eléggé megleptetek, nem gondolom már magam ducinak, de azért sosem láttam még magamat vékonyak vagy karcsúnak. De nagyon jól esik alvasni a hozzászólásokat.
2019. jan. 9. 21:18
 7/15 anonim ***** válasza:
25%

Nem kell fogynod, hiszen nincs már melled és teljesen átlagos vagy.

A bordád is csak azért látszik, mert behúztad a hasad.

2019. jan. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%
Nyugi, az utolso csak irigy, rosszindulatu. Az ilyenekre ne hallgass! :D
2019. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Menjél már! Ez nem irigység, csupán realitás. Mire legyek irigy? Nekem soha nem volt súlyproblémám, kondizom, csecses, kerek segges, vékony derekú nő vagyok.

Ez a test átlagos. Nem vékony, nem vastag. A melle szinte teljesen elfogyott, ha volt egyáltalán.

A hasát pedig behúzta, ezért vannak kint a bordái.

De a lényeg, semmiképp nem kell fogyni, 5 kilóz olane nem, mert végleg eltűnik a melle, mondjuk legalább görcsös hasbehúzás nélkül is kint lesz a bordája. Nem tudom a fogyózóknál ez mennyire cél.

2019. jan. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ja, és a térde felett mindkét commbján, megrogyott a bőr.

Ha tovább fogy még ráncosabb lesz.

Az a gond, hogy az emberek nem őszinték, vagy testkepzavarosak, ha valaki észreveszi a hibákat egyből leirigyezik.

Pedig csak tárgyilagosan alátámasztja a véleményét, hogy a kérdező ne fogyjon és miért ne.

2019. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!