Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek közül az elipszis trénere...

Ezek közül az elipszis trénerek közül melyik lenne jó egy "kezdőnek" otthonra?

Figyelt kérdés

[link]


Tehát ami 30-40 ezerbe kerül, az is rendes, normális gép? Miben más mint ami már pl 70 ezer?


2019. jan. 10. 13:34
 1/8 A kérdező kommentje:

A legfelső 34 ezres amugy pont le van akciózva 70 ezerről.

Az jó lehet?

2019. jan. 10. 13:37
 2/8 anonim ***** válasza:
Otthonra bőven jó, a márka is teljesen oké szerintem. 2 éve vettem emagról Kondition bsp 8700 márkájú spinning biciklit. 3an használjuk a családban, heti szinten 15-20 órát használjuk összesen, és még mindig megy, hibátlanul. Ha idén tönkre megy, akkor is azt mondom bőven megérte, 40E forintért vettem, ennyiből 5 hónapig tudnék konditerembe járni, hogy ott használjak hasonló biciklit.
2019. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
9%
Sok haszna nincs sajnos. Nekem is van de hiába edzettem rajta órákat nem sok hatása van. Vmi másba ruházz be. Pl vannak ezek az izzasztó övek. Felteszed és edzés közben többet fogsz izzadni magadból. Az tuti jó több embernél bevált. 🙂
2019. jan. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A legfelső 34 ezres amugy pont le van akciózva 70 ezerről.

Az jó lehet?

2019. jan. 10. 14:07
 5/8 A kérdező kommentje:

3-as ts idióts vagy...

Ráadásul láttam ezt a kèrdésed, mèlen elítéllek..

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__9689969-mi-l..

2019. jan. 10. 14:09
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Izzasztóöv, jólvan marha, gondolom nyáron mindenki kuvavékony mer izzad, igaz? Amit linkeltél bőven jó, de nem árt hozzá diétás étrend.
2019. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. jan. 10. 23:39
 8/8 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Azt a kérdést igen ingerült állapotban írtam, valamint nem kéne megítélni az embert ennyire egy db kérdés alapján..

Szeretem a kutyánkat csak néha az agyamra megy. Így van az ember a csaladtagjaival rokonaival barátaival is néha. Remélem érthető voltam.

2019. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!