Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hízok mit rontok el?...

Miért hízok mit rontok el? Már konkrétan undorodok a testemtől.

Figyelt kérdés
173 cm/ 58 kiló vagyok, illetve lehet hogy több, rá se merek állni a mérlegre. Volt egy erősebb fogyókúrám,két éve leadtam 27 kilót jojí nélkül, sose jött vissza. Most meg csak úgy a semmiböl repülnek rám a kilók, eddig kb 4, rémes, állandóan fáj a hasam, egy negyed tányer ebéd után is úgy érzem magam, mimtha felfaltam volna Amerikát. Baromi nagy a combom, olyan, múltkor is beszóltak hogy passzos a gatyám. Az a legrosszabb, hogy látom a hízást, egy bálnának érzem magam. Közben táncolok, szóval hozni kell a tip-top kinézetet. Most menstruálok, lehet, hogy az rádob valamennyit? Egy nap max 800 kalóriát eszek elkeseredésemben, de semmi, nem fogyok. És a mérleg nem is érdekelne, ha nem egy tehenet látnék a tükörben..

2019. jan. 10. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Anorexiás vagy ne haragudj, ezt ki kell jelenteni.

A súlyod kórosan vékony bár lehet hogy csak vékony ha 0 az izmod,de felesleged tuti hogy nincsen.

Azért szólogatnak be mert valószínűleg csont és bőr vagy csak nem látod magadon.

800kcal után ha normálisan eszel minimum 15kgt fogsz hízni valószínűleg és örökre be fog lassulni az anyagcserèd ha nem eszel 2000kcalt egy nap.

Azért ennyi, mert a versenytánc az bizony ègeti a zsírt.

2019. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hová lettek a válaszok????
2019. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Neked sajnos énkép zavarod van.Nem vagy bálna, sőt !simán hizhatnál még pár kilót.
2019. jan. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Élsz még te idióta ? Te ostoba foggyos ! 😅😅
2021. márc. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!