Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Van itt olyan aki magas prolaktinszinttel diétázik? Milyen étrendet követ?

Kétszer irattam étrendet "insta táplálkozási szakértővel". Mondanom sem kell, ablakon kidobott pénz volt. Már rájöttem miért nincs egy negatív komment sem a posztjaik alatt. Az állapotom csak rosszabb lett. Nagyon esküsznek, hogy más diétát kell követni, mint az egészséges embereknek, de sajnos nem sikerült olyan étrendet írniuk, ami hatásos lett volna. Érdekelne, hogy mire figyeljek. Esetleg van e olyan könyv, ami erről ír. Minden segítséget előre is köszönök!

jan. 11. 17:45  Privát üzenet  

A válasz
A sárga kapszulát olvasd el

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 12. 17:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy felnőtt,168 centis nő bírhat annyira rossz testzsírszázalékkal, hogy 61-62 kilósan kifejezetten ducinak, akár kövérnek tűnjön? És annyira magas izomtömeggel rendelkezhet,...
Felnőtt,167-168 cm magas nőre kb. hány kilótól mondanád, hogy inkább vékony, mint normál?
A tej alapú proteinek okozhatnak magas és tartós inzulin emelkedést okozhat cukorbetegséget a bennük lévő IG-1 és IG-2 növekedési faktor miatt?
Ha megeszek 250g (zsirszegeny) túrót egyszerre az sok? Azt hallottam hogy csak 1 bizonyos mennyisegű feherje tud, , bépülni" és ugye a túrónak eleg magas s feherje tartalma. Ez...
176 cm magas,72 kilós férfinak kevés az 1500 kcal naponta (a cél, hogy az a minimális felesleg a hasról lemenjen)?
Egy 166 cm magas lánynak,53 kg normálisnak számít?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!