Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha szinte csak ivojoghurtos...

Ha szinte csak ivojoghurtos eszem/iszom azzal letudom fogyni? Mármint az nem sok kalória, még állítólag jó, de nem biztos forrásból tudom . Mit kéne ebben hogy fogyjak?

Figyelt kérdés

Tudom egészségéért kéne ebben ,de a salátákat nem szeretem ,szinte egyik zoldseget se és csak a nyári gyümölcsöket szeretem .

Segítsetek,dagadtnak érzem magam ,vagyis inkább a combomat . 😨


2019. jan. 11. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális étrend kell neked, meg kalóriaszámolás.
2019. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor fogsz lefogyni ha kalória deficitben vagy. Az ivó joghurtot nézzük meg kicsit jobban vegyünk átlag számokat ezekben kb 60Kcal van 100ml-ben tahát 200ml esetén ez már 120Kcal és 500ml esetén 300Kcal. Teli vannak cukorral és nem csak a joghurtban található laktózzal hanem glükoz-fruktoz sziruppal és répacukorral is. Nulla rost, sok finomított cukor, reklám szövegben nagyon hangzatos, hogy milyen egészséges pedig a baktériumok jelentős része amit beviszel a gyomorsavban elhal. Ha nem szereted a zöldségeket akkor meg kell erőltetni magad mivel a fogyásnak ára van. A "nyári gyümölcsöket" is csak azért szereted mivel ezekben van a legtöbb cukor. Mozgás, Kiegyensúlyozott és megfelelő makró-, kalóriatartalmú étrend. Ezek vosznek csak tartós és látható eredményre.
2019. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A 3. nap után rájössz, mikor csak fosol majd a 0 rost és sok kazein miatt.
2019. jan. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Írj nyugodtan ha van kérdésed.

Igen kcal többlettel hízol ellentètjèvel fogysz.

Nincs olyan hogy ez hizlaló ez nem, önmagában semmitől sem fogsz hízni.

Hogy mit egyél és mennyit ahhoz:

Látni kellene hogy mennyi felesleged van

Tudni kéne milyen magas vagy, hány kg hány éves, mit sportolsz, milyen munkát végzel egy nap.

Ha nekem azt mondod hogy a combod nagy, ebből én inkább azt szűröm le, hogy testkèpzavaros vagy, mert az főleg izom és mindig vastagabb.

De mondom egy képpel és picit több adattal, jobban tudnék mondani tanácsot, privit is írhatsz.

2019. jan. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2019. márc. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!