Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülhet jövöhonapig?

Sikerülhet jövöhonapig?

Figyelt kérdés

Na szoval 161 cm vagyok és 59.1 voltam és most 58.8 jövöhonap közepéig le szeretnék adni még pár kilot ugy kb 56-56 szeretnék lenni

Diétázok és mellette edzek

Reggelire csikremellsonka barna kenyér banán

Ebédre amit éppen fözünk eszek belöle egy fél.tányérral majd délután egy diabetikus muzlit banánnal estére barna piritos kenyeret vajjal és paradicsommal

Edzés elött pedig ugy 8-9 körül pedig megeszek egy banánt vagy egy müzlit edzeni pedig ugy edzek h napi fél ora hasizom és minden 4dik nap megpihenek

Igy sikerülhet?


2019. jan. 11. 23:16
 1/4 anonim válasza:
0%

Szerintem lehet ,de igazából nem tudom ,de én is szeretném megtudni .

Én 161 cm vagyok és 48kg ,de szeretnék olyan 44-45 kg-ra lefogyni ,főleg combból kéne .

Esetleg csinálhatnál combizmos gyakorlatokat is .(én combra csinálom és hasra ,de csak egy napja kezdtem ,mert eddig halogattam)


16/L

2019. jan. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem simán össze jöhet!

Sok sikert!

2019. jan. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1-es, ne tedd teljesen tönkre magad! Egy roti 45 kg, te meg egy fejlődő szervezetű tinédzser vagy!

Kérdező: igen, ez reális cél.

2019. jan. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A banán nem jó szénhidrát, a csirkemell sonka pedig nem jó fehérjeforrás.

Müzli banánnal megint csak egyszerű szénhidrát, piritós szintén.

2019. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!