Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Sikerülhet jövöhonapig?

Na szoval 161 cm vagyok és 59.1 voltam és most 58.8 jövöhonap közepéig le szeretnék adni még pár kilot ugy kb 56-56 szeretnék lenni

Diétázok és mellette edzek

Reggelire csikremellsonka barna kenyér banán

Ebédre amit éppen fözünk eszek belöle egy fél.tányérral majd délután egy diabetikus muzlit banánnal estére barna piritos kenyeret vajjal és paradicsommal

Edzés elött pedig ugy 8-9 körül pedig megeszek egy banánt vagy egy müzlit edzeni pedig ugy edzek h napi fél ora hasizom és minden 4dik nap megpihenek

Igy sikerülhet?

jan. 11. 23:16  Privát üzenet  

A válaszok

Szerintem lehet ,de igazából nem tudom ,de én is szeretném megtudni .

Én 161 cm vagyok és 48kg ,de szeretnék olyan 44-45 kg-ra lefogyni ,főleg combból kéne .

Esetleg csinálhatnál combizmos gyakorlatokat is .(én combra csinálom és hasra ,de csak egy napja kezdtem ,mert eddig halogattam)

16/L

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 12. 00:19 Privát üzenet

Szerintem simán össze jöhet!

Sok sikert!

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 12. 08:58 Privát üzenet

1-es, ne tedd teljesen tönkre magad! Egy roti 45 kg, te meg egy fejlődő szervezetű tinédzser vagy!

Kérdező: igen, ez reális cél.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 12. 09:10 Privát üzenet

Kedves kérdező!

A banán nem jó szénhidrát, a csirkemell sonka pedig nem jó fehérjeforrás.

Müzli banánnal megint csak egyszerű szénhidrát, piritós szintén.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 12. 12:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Igy sikerülhet a fogyás?
Ez leginkább alakformálás, de januártól júniusig sikerűlhet?
6 hónap alatt sikerülhet 20kgot fogynom?
Hogyha nem eszek semmit 2 hétig mennyit sikerülhet lefogynom?
Ezzel a tervvel (illetve nem magával a tervvel, hanem a tervben leírtak megvalósításával) sikerülhet cirka 3 hónap alatt "megújulnom"?
3 hónap alatt kb.10 kg leadása nem nagyon magas kezdősúlyból azért sikerülhet? (150 cm, jelenleg 60 kg)

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!