Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a diétám alatt nem vagyok...

Ha a diétám alatt nem vagyok éhes az nagy gond?

Figyelt kérdés

Szóval. 2 napja kezdtem el diétázni, ami annyiból áll hogy számolom a kalóriákat és sportolok. Heti kétszer amúgy is jártam küzdősportra de most otthon pluszba még 2x fél órát gyakorlatokat végzek.


A kérdésem az hogy pl reggelire egész jól ettem, karlóriahatáron belül, meg ebédre is, úgy érzem hogy totál jóllaktam és teli a hasam. Ez nagy baj? A kalóriahatárban benne vagyok és tegnap is ezer kalória alatt ettem, ma sztem lesz 1000 is. Kevesebbett kellene ennem h mindig üresnek érezzem a hasam? Vagy hogy sokat iszok hozzá vizet és azért vagyok tele?


2019. jan. 12. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj, sőt, többet, ha sportolsz, akkor min. kb. 1500-at kellene enned.
2019. jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
1500 kalória alá ne menj.
2019. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén azt ajanlom, hogy vidd fel a napi kalóriabevitelt kb 1500-ra, főleg ha sportolsz is. De amugy miért lenne gond ha nem vagy éhes? Pont az lenne a lényeg, hogy meghatározott kalórián belül eszel de mégse éhezteted magad. Miért lenne szerinted jobb, ha nem tudsz koncentrálni se az éhségtől? Tényleg nem értem a problémád 😂 másnak az okoz gondot hogy legyen deficitben úgy hogy jól is lak közben
2019. jan. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, épp ez a kalóriaszámolás lényege, hogy a szervezeted megkapja, amire szüksége van, ne éhezz, de mégis meginduljon a fogyás.
2019. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valószínűleg vmi negatív berögződés hogy diéta=éhezés... Ok akkor megemelem kicsit köszi a válaszokat :)
2019. jan. 12. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó!

Nyugi nincs semmi baj.

2019. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia. Szerintem nem gond. Két hete kezdtem el az életmód váltásom. Napi kb 1500-1600 kalóriát eszek meg 4 étkezésre bontva. Nekem nincs időm főzőcskézni, így a Teletál Speedfit menüjét rendelem (weboldalukon megtudod nézni, hogy milyen egy napi menü), amit dietetikus állít össze. Elhiheted, hogy nem nagy adagok, kivéve az ebéd, az nagyobb mennyiség. Ennek ellenére nem szoktam éhes lenni. Mellé napi 3 liter vizet iszok úgy, hogy evés előtt fél órával iszok utoljára és étkezés után 1 órával iszok először. Több helyen is olvastam, hogy egy jót tesz az emésztésnek. Azóta sokkal energikusabb vagyok, jobban és pihentetőbben alszok. Jelenleg 140 kiló vagyok, már egy 10-es lement, az életmód váltásom előtt tudtam enni, nem is keveset, de most meglepődök magamon, hogy ennyi is elég. Persze szerintem, nagyon nem mindegy, hogy mit eszik az ember, értékes ételből vagy szemét kajából tevődik össze az a kalória.
2019. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!