Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra szempontjából jó az...

Fogyókúra szempontjából jó az étrendem? Min változtassak? Hogy iktassam ki a nasikat?

Figyelt kérdés

reggelire általában valami vegetáriánus növényi krémet eszek vagy humuszt, és zöldségeket mártogatok bele, ubit, paprikát

instán mindig látom, hogy akik ilyen nagyon egészségesek meg fittek, mindig zabkását vagy valami ilyen tálat esznek, ez helyes? vagy mitől jobb?

ebédre ma pl barna rizst, gombás mártás és párolt zöldségeket ettem

vacsira meg omlettet eszek zöldségekkel és szójavirslivel

emellett napközben becsúszik néha valami nasi. az édesítőszeres nápolyit nagyon szeretem, sós mogyi, köles golyó.

fogyni szeretnék és szerintem valamit nagyon rosszul csinálok.

szoktam könnyebb edzéseket csinálni.

vegetáriánus vagyok

20L



2019. jan. 12. 15:48
 1/6 anonim válasza:

Reggelire legyenek a nehezebb, tàplálóbb kaják. Sokan azért zabkásával intítanak, mert az lassan, egyenletesebben emésztődik, nem dobja meg a vércukrot hirtelen. A tojàst is inkàbb ilyenkor edd. A szóját kerüld minden formában, nagyüzemekben disznókat hízlalnak vele.

A vacsid meg legyen könnyebb, én ilyenkor ennèm a humuszt zöldségekkel.

Ebédre pedig bármit ehetsz, csak ne xxxl-es adagokat.


Nasi helyett pedig igyál. Ha nassolni szeretnèl, akkir egy pohàr víz. Sok esetben az agy éhsèget érez, pedig folyadékra van szüksége.

2019. jan. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én javasolnám a napi 5x kisebb étkezéseket.

Bár mennyiségeket nem írtál, de nekem egész jónak tűnik az étrend. :D

2019. jan. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Áh, a helyesírást/elgépelést nézd el😅

#1

2019. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Még arra figyelj, hogy legyen elegendő fehérje! Ha ez nincs meg, többet fogsz fogyni izomból.

2019. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

nem szeretem a zabkását, esetleg tudnátok valami jó alternatívát?

fehérjeforrás mi legyen? a szóját fogyasztom (bár mint írtátok nem kellene), ugye a tojás, tofut szoktam enni még, ezen kívül esetleg?

2019. jan. 12. 17:11
 6/6 anonim válasza:
2019. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!