Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Férfi fogyókúrához szeretnék...

Férfi fogyókúrához szeretnék tippeket kérni. Edzésterv, diéta, kiegészítők?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni fogyókúrázni, melyet sporttal is összekötnék. Lenne lehetőségem egy konditerembe eljárni (közel van, plusz nagyon jutányos áron). Ott tudom, hogy legalább alkalmanként 20 perc kardió, de mellé szeretnék keresni, mondjuk 3 napos edzéstervet, aminél a cél inkább a súlyveszteség, mint feltétlen az izomépítés. Emellé szeretnék diétatippeket is kérni. Vidéki diákként azt eszem nagyrészt, amit itthonról vinni tudok, de persze az adagra ott is tudok figyelni, magát a rendszert kellene kialakítanom, mit egyek mellé, mikor, hányszor, ilyesmi. Táplálékkiegészítőt mit érdemes, ha egyáltalán érdemes?

2019. jan. 13. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem kezdésnek olvasd el a sárga kapszula című könyvet alapokat képes megadni.
2019. jan. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Első dolog hogy gratulálok az elhatározáshoz. A második, hogy szedd rendbe az étkezést, de ezt nagyon vedd komolyan. Nem tudom mekkora vagy de lődd be kb 1500 és 2000 kcal közé. 1500-nál ne fogyassz kevesbbet. Sajna ez a nehezebb része a dolognak. Ha kardiózol is akkor számolnod kell az izomvesztéssel, helyette aerob gyakorlatokat végezz pl szobakerékpár egyenletes tempóban 40 percet. A fogyókúràt hagyd meg a csajoknak. Állj rá egy olyan étredndre amit tartani tudsz a végtelenségig. Edzésnek a teljes testet ajánlom egy pár hónapig aztán lehet osztani is. A nagy izomnövekedéstől meg nefélj, nem adják azt olyan könnyen, hosszú évek munkája és többszáz kiló megmozgatása minden edzésen. Ja meg a szteroidoké. Fehérjét fogyassz edzés utàn. Sok sikert.
2019. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hany kiló vagy most?
2019. jan. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Szia!

A sárga kapszula egy nagyon jó könyv, érdemes elolvasni. Interneten is elérhető pdf fájlba.

25/F vagyok. Előszőr is kezdjük a tápkiegekkel. A jó minőségű tápkieg elég drága. Anno én Fehérjét vettem 2 kilót 16-17.000 mellé kreatin és BCAA. Bár én edzettem is. na most ha fogyni akarsz fehérje dús étrendet kell választani. Nem tudom hogy milyen aktivitású munkát végzel. Mondjuk ha acélgyárban dolgozol akkor az az 1500 kcal édes kevés és hamar elfogy az erőd leginkább 1500 kcal a nőknek való. Én pl ha egész nap fekszek 2000 kcalt égetek el.

2019. jan. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

Hopsz véletlen rányomtam a küldésre. :D

Én általában bemegyek a boltba és veszek kb 20 kiló csirke/pulykamellt, akkor +ba halat. Bevásárolók egy hétre zöldségekből.

A mai kajálásom valahogy így nézett ki, hogy (grammot nem írok)

Reggeli: Zabkása reszelt almával.

Ebéd: Pulykamell 400g (kis bors, kis fűszerpaprika) Amihez kevertem kukoricát, babot paradicsomlével megszóva. (Egyébként van lidlbe ilyen konzerv ami nem sok cukrot tartalmaz)

Estére meg főttojást tervezek egy kis zöldséggel.

Elmész sétálni napi 1-2 órát ahogy ráérsz és hidd el olvadni fognak a kilók. Én napi 3x étkezek, de a napi 5x sokkal jobb.

2019. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!