Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt 5 kg?

3 hónap alatt 5 kg?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sok kérdés van de én a saját feltételeimet írom le.

Szóval:

- semmi nasi

- napi 30 perc edzés

- 2-4 km séta

- 2 l víz

- egészségesebb étkezés (kevés szénhidrát sok fehérje)



2019. jan. 14. 00:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és 160 cm 60.8 kg szeretnék 55 kg - ra lefogyni.
2019. jan. 14. 00:33
 2/10 anonim ***** válasza:

Egeszsegesebb etkezes vagy egeszseges? Az etkezes a legfontosabb amugy, mert sport nelkul is tudnal fogyni. Az egeszseges etkezes a legfontosabb. De amiket leirtal azok alapjan siman lefogysz. Amugy hany eves vagy? enis 160 cm vagyok, 62 kg korul es en is annyira akarok lefogyni mint te. Mar egyszer lefogytam kb 2018 elejen, nagyon latvanyos volt de aztan elengedtem magam majusban es most itt vagyok, + 10 kiloval. :(

Adok tippeket azert.

sok csirke, pulyka, lazac

a kaloria nagyon fontos!!!!!! ehetsz full egeszsegesen is, de ha 3000 kaloriat, akkor nem fogsz fogyni.

Nezd meg, hogy neked mennyit kell enned egy nap. En 1200-1300 korul ettem, napi 5x, keveset. Myfitnesspal nagyon jo alkalmazas! Azt hasznald.

Nezd meg miben mi van, kaloria stb.

Ha edesszaju vagy akkor a protein shaket ajanlom:) tudom, hogy azt inkabb azoknak kell akik edzenek, de nagyon finom, keves kaloria es sok feherje.

A proteinszeletbe viszont nagyon sok cukor van de neha azt is megengedheted magadnak.

Amugy 2 hinap alatt is meglesz az a -5 kg... De amugy ha lefogytal tarsd is meg a sulyod, ne kovesd el azt a hibat mint en. Nekem lettek +striaim es narancsborom :( Narancsbor elmulik de a stria zavar. Legalabb a mellem nagyobb lett:D

ja es zoldsegeket is egyel. brokkoli, paradicsom, paprika.. ezek finomak megfozve!

kuszkusz! konnyu elkesziteni(nagyon, es en nagyon lusta vagyok szoval tenyleg) es gyors, finom, egwszseges.

spenot is jo.. fozelek. ja es egyel tojast! fott tojas, tukor, rantotta.. fuszerezd meg a fozott kajakat!(ne vidd tulzasba)

reggelire ajanlom a teljeskiorlesu zabpelyhet. en kölln-t eszek. 50 dkg zabpehely+kokusztej, mikro 1 percre es kesz. banant osszepreselem es megkeverem. nagyon finom.

ja es ajanlom, h valts novenyi tejre. van csoki izu kokusztej is, NAGYON finom. azzal is eheted a zabpelyhet :) hajra sok sikert!

2019. jan. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hasznos volt☺
2019. jan. 14. 04:42
 4/10 anonim ***** válasza:
3 hónap alatt simán lemegy koplalás nélkül is
2019. jan. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt teljesen reális célkitűzés, csak tartsd a diétát.

Sok sikert!

2019. jan. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, ez ideális cél.

Viszont a kaja sokat számít, az egészségesből is lehet túl sokat enni. Szóval a kalóriákra is figyelj oda.

2019. jan. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges.
2019. jan. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki és meglátod.
2019. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2019. jan. 14. 22:15
 10/10 anonim válasza:
#2, mit sportoltál mellette, mennyit? Vagy csak a kajára figyeltél oda? És mennyi idő alattadtál le ennyit? Én is ugyanez vagyok mint te kb, 159 centihez 59 kg és én is örülnék ha lemennék 52re😊
2019. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!