Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki fogyókúrázn...

Van itt olyan, aki fogyókúrázni szeretne és társat keres hozzá?

Figyelt kérdés

sziasztok !


Szeretnék fogyni, de nagyon nehez egyedül, szeretnék ebben társat keresni mivel úgy gondolom hogy könnyebb lenne ha erősítsük egymást. Neha eljárni fitnesz teremembe is akar ,vagy futni .Én egy 23 éves lány vagyok, Budapesten elek ,hasonló korú lány jelentkezhetne (nem kell félre érteni) én olyan 15 kilót szeretnék fogyni.De ha valaki tud olyan kapszulát ami segített neki a fogyásban, írja le légyen szíves ! köszönöm.



2019. jan. 14. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, en kulfoldon elek, igy egyutt edzeni nem tudunk , de en is kb 15 kilot szeretnek leadni. 26, no
2019. jan. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 21 vagyok, 76 kg, szintén kb 15 kg-t szeretnék leadni.

2019. jan. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! nekem is írhatsz ha gondolod :) eleinte tisztázzuk hogy én 17/F vagyok és ha zavar akkor sajnálom, de azért leírok pár dolgot.


1. A kapszula átverés, nincsennek csoda pirulák amiktől változtatés nélkül le fog fogyni az ember.


2. Térj át egészségesebb étkezésre, nem kell nagy dolgokra gondolni pl: hagyd el a vöröshúst, az édességből próbálj bevinni minnél kevesebbet, és hagy el a cukros üditőitalokat is térj át vízre.


3. számold a kalória beviteled mennyiségét és minőségét.


4. kezdj el saját testsúlyos gyakorlatokat végezni itt se kell nagyobb dolgokra gondolni.


Ha bármi kérdésed van írj :) sok sikert!

2019. jan. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!