Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az baj, ha részben azért...

Az baj, ha részben azért edzem, mert szeretek jókat enni?

Figyelt kérdés
Sokan nem vallják be, de azért edzenek, mert szeretik a finom falatokat és így próbálják meg kompenzálni a néha előforduló túlevéseket is. Én is ilyen vagyok, viszont nálam is fontos az is, hogy egészséges legyek és jól is nézzek ki. Van néhány kiló feleslegem, de nem igazán zavar, főleg télen jön fel rám, amikor ünnepi időszak van és ezt nyárig próbálom leadni, most is ez a helyzet. Persze nem ezért járok kizárólag terembe, szeretek edzeni is, de mellette ha van valami finom étel, azt nem vetem meg. Más is így van ezzel? Mi a véleményetek erről? F

2019. jan. 14. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Úgyan így vagyok. Főleg azokon a napokon kajálok többet/jókat, mikor kondizok, így tudat alatt az van az emberben, hogy talán 1 része izom lesz. :D
2019. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
63%
A motiváció mindegy, csak csináld! :)
2019. jan. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen rendben van. Persze én korábban kalóriát is számoltam, úgyhogy tisztában vagyok vele, mi számít telezabálásnak, azt nem nagyon szoktam elkövetni, de amúgy tök jó, hogy bármit ehetek, nem kell aggódnom. :) Én is szeretek enni, és ez nálam is az egyik motiváció, hogy el járjak futni.
2019. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Magam esetében rájöttem, hogy a mérték a lényeg. Hétköznapokban marha, csirke, hal és lassú felszívódású szénhidrátok vannak jelen. Viszont hétvégente vagy csak vasárnap eszek ami jó jol esik persze ésszel, szombaton vagy pénteken egy kis italozás is szokot lenni de ott is a mérték a lényeg.
2019. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ez lenne a normális, ahogy te gondolkodsz. Az élet nem kell hogy folytonos megvonásról és üres gyomorról szóljon. Elméletileg senki nem hízna el, ha rendesen mozogna, az se aki kifejezetten sokat eszik. Pedig sokan "nulla kalória" diétán vannak, közben meg fel nem emelnék a feneküket sportolni.
2019. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!