Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elszalad velem a ló?

Elszalad velem a ló?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a kérdésem lenne, hogy heti ötször-hatszor 40-60 perc sport mellett ha rengeteg gyümölcsöt eszem /főleg menstruáció során és tényleg rengeteget/ akkor az súlygyarapodással járhat-e.

Emellett persze teljesen egészségesen élek, minden fehérlisztes dolog ki van zárva, valamint fehérjét is eszem eleget én úgy érzem.

Viszont gyakran kívánom a gyümölcsöt, van hogy másfél óránként, mert alapvetően nem tudok egyszerre sokat enni, de ezáltal gyakrabban vagyok éhes. Hiába próbálom, ha ebédre leves is van amit imádok, akkor a másodikból már igen bébiadag fér csak belém. Ezért utána gyakran rájárok a gyümölcsöstálnak, vagy épp zöldségeket majszolok.

Nekem ezzel különösebben nincs bajom, inkább az a kérdésem normális-e, hogy mondjuk egy hamburgert sem tudok egyben lenyomni egyben, de ezt meg így meg tudom tolni?

Köszi előre is a válaszokat :D /egyébként 56-59 kiló között mozgok, húsz éves vagyok, de 59 kiló inkább izomból épül fel./


2019. jan. 14. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazából nem annyira normális és nem is jó. A gyümölcsökben rengeteg a cukor, azaz a szénhidrát. A zöldségekben is, de a gyümölcsökben tényleg sok.

Gyümölcsből egyébként könnyű sokat megenni, lehetetlen jóllakni vele. Nyáron sokan eszik kilószámra a dinnyét, epret, málnát, stb. :D

Lényegében sokkal több cukrot viszel be, mint bármi más tápanyagot. Ha másfél óránként kívánod az újabb "adagot", az már nem jó jel.

2019. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jó amúgy ez így enyhe túlzás volt.

erre gondolok, hogy banán a zabkásámra, joghurttal alma tizire, illetve egy alma narancs joghurt kombót nyomok uzsira

esetleg még max egy alma szokott szóba jönni.

szóval tegyük fel hat db gyümölcsöt eszem egy nap! :D

2019. jan. 14. 19:31
 3/5 A kérdező kommentje:
este csak szeretem a jó zöldséges köretet sok husival :))
2019. jan. 14. 19:32
 4/5 A kérdező kommentje:
plusz ez tényleg csak most van így mikor jobban kívánom az édeset, mert én alig eszem csokit, kakaót is én főzöm cukor nélkül szóval nem tudom. lehet azért visszafogom
2019. jan. 14. 19:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Annyira nem nagy baj szerintem, feltéve, hogy tényleg elég fehérjét eszel. Inkább gyümölcs, mint mindenféle cukros nasi.

Hogy hízol-e tőle, azt neked kell látnod. Heti 1x megméred a súlyodat, pár mérés után kiderül.

A hamburgerben azért sokkal több kalória van, mint egy adag gyümölcsben. Ráadásul van mindenféle méretű és összetételű hamburger, van olyan, aminek én is csak a felét tudom megenni, és van olyan, amiből kettő is kevés.

2019. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!