Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kényszer evő vagyok, mit...

Kényszer evő vagyok, mit tehetnék? (18f)

Figyelt kérdés
Mindig mikor stresszelek vagy rossz kedvem van, ennek mértékétől függően egyre többet és gyorsabban eszem, most pedig érettségi időszak van ami rengeteg stresszt jelent.. kényszert érzek magamban arra hogy egyek mert ha nem teszem csak jobban fokozódik bennem. Mit tehetnék?
2019. jan. 14. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én az voltam, hónapokig. Nem tudtam leállni, csak ettem és ettem, rosszullétig sokszor, aztán jobb lett egy kicsit megint ettem. Fogalmam nincs h mi pattant el bennem, de sikerült felismernem h baj van, és ez nem normális dolog. Hónapokig minden áldott reggel "új életet" kezdtem sikertelenül. Talán az segített h ráálltam a mérlegre, felvettem a kedvenc farmerom ( ami persze már nem volt jó rám), és... akkor vhogy megláttam magamat, h úristen mi ez???? Mi van velem? Másnaptól már nem ettem édességet, és csakis akkor eszem ha éhes vagyok. Nincs kompromisszum, csak 1 kicsi csoki.. stb, semmi. Sikerült elhatározni magam, most 2 kg minusznál járok és jobban vagyok. Kívánom h neked is sikerüljön, agyban kell eldöntened, felfognod h kell a változás, amint ez megvan sikerülni fog! Ha úgy érzed egyedül nem megy, kérj segítséget! Szüleidtől pl, v más felnőttektől akikben megbízol. Nagyon szurkolok neked, tudom mit élsz át!
2019. jan. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jobb összetételű étrend segíthet. Pl. előre kigondolod, mit és mennyit eszel reggelire, ebédre, vacsorára, és ahhoz tartod magad (legyen benne mindig elég fehérje és sok zöldség, és ne koplalós mennyiség). Ha megetted és még éhes vagy, egyél még egy adag zöldséget vagy egy gyümölcsöt, desszertnek egy kocka étcsokit (a többi, egészségtelen, cukros nasit tedd egy zacskóba és add oda valakinek). Főétkezések között egyél mandulát, diót, ezek segítik a tanulást, és igyál sok vizet. Szedj naponta egy kanál halolajat, és magnéziumot. Esténként igyál meg egy nagy bögre citromfűteát.
2019. jan. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!