Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vettem egy ellipszis trénert....

Vettem egy ellipszis trénert. Hogyan hasznàljam?

Figyelt kérdés

Mármint úgy èrtem hogy eddig nem mozogtam semmit, csak napi 1 órát sétáltam. Erőnlétem nulla.


Hogyan kezdjem az edzést? Először csak néhány perc amennyit birok, vagy erőltessem meg magam és csinájak meg 30-40 percet? Első nap után hàny napot pihenjek? Hogyan szoktassam hozzá a szervezetem az edzéshez?



Egyébként azért vettem hogy fogyjak kb 10-15 kg-t. Most 75 kg vagyok.



22L


2019. jan. 15. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Csináld amíg bírod, nem kell rögtön 30-40 percet. Lehet, hogy először csak 5-10 perc fog menni. De nem gond. Ha ilyen kevés megy, akkor csinálhatod naponta többször is. Ha már belejöttél, akkor legyen hosszabb edzés, minden másnap.

Ha fogyni akarsz, akkor nem elég a mozgás, az étkezésre kell nagyon odafigyelni.

2019. jan. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan intenzitást válassz, hogy még tudj egész mondatokban beszélni. Ha annyira lihegsz, hogy csak egy-egy szó tudsz kimondani, akkor vegyél vissza a tmpóból. Így lehet 30-40 perc egy edzés, amit hetente akár 5-6 alkalommal megcsinálhatsz. Egy pihenőnap mindenképp legyen a héten. Viszont a fogyás alapvetően az étkezésen múlik, így inkább azzal kellene foglalkoznod.
2019. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!