Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyi edzés hoz eredményt?

Ennyi edzés hoz eredményt?

Figyelt kérdés

Heti kétszer járok infra shape-re 25-25 percet. Továbbá heti kétszer szeretnék menni konditerembe. A konditermet még nem kezdtem el, sosem jártam még, picit tartok is tőle, nem igazán tudom mit hogy kell használni. 178cm vagyok, 72kg. Szeretnék fogyni pár kilót valamint formásodni (combok,has,karok,vádlik) is.


Természetesen az étkezésre figyelek, de sajnos eddig úgy vettem észre, hogy önmagában az kevés. Tudnátok esetleg tippeket adni, mivel kezdjek a teremben? Elég a két infra shape valamint a két alkalom a konditeremben?


2019. jan. 18. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
36%

Hozhat, ha többet égetsz el mint amennyit felhasználsz...

Izmosodni kcal többlettel fogsz tudni a kettő együtt nem megy

2019. jan. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem normális a súlyod. Egyébként makrókra figyelj. Inkább aerob jellegű legyen a mozgásod, mint kardió. Az infrashape-pel az a baj, hogy azt nem igazán lehet alacsonyabb pulzuson tolni. Kardiónál meg ugye izmot veszítesz, úgy leszel formátlan. Edzésként teljes testes menjen, az alapgyakorlatokat tedd be mindenképp (guggolás, felhúzás, húzódzkodás, fekvenyomás), de ne egyszerre. Keress kétnapos edzéstervet, biztosan van fent pár.
2019. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!