Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lenne igény túlsúlyos edzőtere...

Lenne igény túlsúlyos edzőteremre?

Figyelt kérdés

Az lenne a lényege, hogy egy bizonyos súly felettieknek szól, ahol az embernek nem kell látnia a nála sokkal soványabbakat, hanem a "sajátjai" közt lehet és esetleg egymást is ösztönözhetik.


Persze ezzel kapcsolatban az is kérdés, hogy megtehetem ezt a saját edzőtermemben? Kizárhatok embereket csak azért, mert sovány / izmos, vagy ezt jog sérti? Főleg azért kérdezem, mert van női edzőterem is, csak nőknek, akkor lehetne ilyen is.



2019. jan. 19. 18:27
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
98%
Nem pont az biztatná őket, hogy látják a vékonyakat? Én ha túlsúlyos lennék kicsit sértőnek találnám, hogy más helyre kellene járnom. Egyébként is mindenki hátrál elsőnek elmenni konditerembe, mert hogy új vagy mit gondolnak róla, de ahogy te is, a többi ember is arra gondol, hogy ő róla mit gondolnak és nem másokat figyelnek. Erről pont most hallottam egy pszichológiai előadáson, hogy lehet ez kicsit bunkó fogalmazás, de senki se érdekel hogy nézel ki hiába azt akarod, mert másokat is leköt az, hogy róla mit gondolnak és szerintem ez nagyon igaz.
2019. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
A 2.mondatodat nem értem. Egy szóval sem mondtam, hogy el kéne a túlsúlyosakat szeparálni, mint anno a feketéket. Nem külön edzőterem, hogy csak ide jöhetnek. Ez csak lehetőség, ha valakinek így kényelmesebb lenne.
2019. jan. 19. 18:46
 3/49 anonim ***** válasza:
34%

Igen lenne igény, sőt minden téren óriási siker lenne! Évek

óta gondolkodozom ezen, ha lenne tőkém belevágnék!

Nagyon sok túlsúlyos ismerősöm van aki NEM MER lemenni terembe, pedig hidd el szeretne. Volt aki próbálta, de olyan rossz tapsztalati lettek, hogy még az életmódváltástól is elment a kedve.

De nekem is van személyes tapasztalatom CSAK ROSSZ!


Én azt gondolom kellene PlusSize terem és legalább 80+ vagy 100+. És igen is ráállva a mérlegre dőlhetne el ki vállthat bérletet, nehogy a sok lealázós, gyúrós pityu oda menjen kiélni magát...

Persze a személyi edzőkez is úgy szűrném, hogy csak ha speciálisan erre van "szakosodva" vagy kifejezetten a túlsúlyosokkal akarna foglalkozni. Akár össze lehetne kötni a termet egészség bolttal, termékekkel, későbbiekben fodrásszal, körmössel, megkockáztatom pszichológussal!


Ha valakinek van tőkéje szóljon, én adom a szellemi háttér munkát.:D

2019. jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
53%
És hogyan döntöd el, hogy ki léphet be? A kapu előtt egy mérleg, és ha nem éred el a "kívánt" súlyt, fel is út, le is út? Ilyet nem csinálhatsz. Hirdetheted úgy a termedet, hogy oda csak dagadtak (plus size-osok, teltkarcsúak, vagy mi ennek a pc megnevezése) járhatnak, de sok kövér fogja úgy gondolni, hogy kösz de nem kérnek a bélyegből. Mondom ezt úgy, hogy kövér vagyok, és bár nagyon sok belső küzdelembe került, de most járok egy sportolói közösségbe, akik befogadtak úgy ahogyan vagyok. Eszembe sem jutott volna dagadtaknak való termet keresni.
2019. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem hamar csődbe menne egy ilyen vállalkozás, mivel kevés olyan túlsúlyos van aki rendszeresen járna edzeni. De ha meg mégis rendszeresen menne mert szeretne lefogyni akkor meg azért bukta, mert nem elég kövér a teremhez egy idő után.
2019. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
77%
Jah még annyit a mérleges megoldás azért nem hasznos, mert lehet valaki 100+ kg úgy hogy úszik a zsírban vagy éppen annyira ki van gyúrva. BMI szintúgy mindkettőnél magas vagyis esetleg ránézés alapján lehetne dönteni, ami elég szubjektív plusz kövérként szerintem megalázó lenne, hogy valaki ránézésre dönti eléggé el vagyok-e hízva a terméhez.
2019. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
18%

Én is túlysúlyos vagyok +40kg és bizony ha lenne ilyen terem akkor oda lejárnék!


Nyilván valahogy kikell szűrni ki mehet oda akár mérlegelés akár egyéb...

És azt is nézni kell hogy izom vagy zsír stb erre valók a személyi edzők és a testzsír százalék megállapítása stb. Mindent meglehet oldani, ha van aki egy ilyen kezdeményezés mögé áll.


Én nem érezném megalázónak, remek lenne!

Pont azért, hogy mindenki jól érezze magát! Tévedésben vagytok külföldön nem csak konditerem, hanem szálloda és egyéb szolgáltató egységek is vannak CSAK kövéreknek!

2019. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
76%
#3as szerintem nagyon jo otlet annyi kulonseggel hogy pl mint a gyogyszertarakba van testzair szazalek mero ilyen gep az lenne a bejaratnal nem merleg.. de szerintem is menne egy ilyen vallalkozas.
2019. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem igen, sőt!


A versenyszerűen sportolókat ki kéne "tiltani". Szerintem nagyon sok olyan ember van, aki fél lemenni, és ha le is megy, egy idő után már elkezdi zavarni a sok "izomagy" (bocsánat, de máshogy nem tudom kifejezni magam), akik üvöltenek, "még 6x1000000000 ismétlés aztán jöhetsz" lenézőek stb.

Én inkább kondiznék egy ingerszegény környezetben.

2019. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy a diszkriminációhoz: Ha van pl. csak lányoknak fenttartott autóssuli, akkor bármit lehet szerintem :)
2019. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!