Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1kg 7000 kalória, mégsem...

1kg 7000 kalória, mégsem fogytam, miért nem?

Figyelt kérdés

Ugye 1 kg az 7000 kalória. Én az 1800 kalória szükségletemet lefeleztem 900ra. Így vagyok már 9 napja. Tudom hogy korán várom az eredményt de tegnap voltam 7200 égetésnél és ugyanannyit mutat a mérleg. Nagyon elkeserítő. Úgy olvastam a fogyás lényege hogy többet égessünk el mint amit beviszünk. Járok kondizni heti 3x.

Egyébként én valamiért sosem híztam sem fogytam, mindig ugyanannyi voltam, de eddig nem is akartam leadni.


2019. jan. 20. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem árt tudnod, hogy a koplalás lehetetleníti a TARTÓS fogyást.

A koplalás (kevesebb, mint 1300 kcal, 18 év alatt ez 1500kcal fogyasztása) lassítja az anyagcserét, közben próbálja a tested a kevésbé fonotosakat elhangyagolni,(haj, fogak, izmok), azok károsodnak, (izomból fogsz fogyni, elkezd hullni a hajad stb...).

Ezért mondjuk HOGY TILOS koplalással fogyni.

Sportolni kell egészségesen étkezni mondjuk 1500 kcalt, és heti kb fél kg-t kell fogyni, mert máshogy nem egészséges, nem tartós, stb...

Bizonyos súlytól már nehezebben fogysz, ezt is figyelembe kell venni.

2019. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gumikacsaszerzetes válasza:
100%
Nem fogysz mert ehezteted magad és ezt a szervezeted is tudja... A szervezeted kétségbe van esve azt hiszi hogy ehezel és ezért mindent amit megeszel elraktároz, vedekezési mechanizmus. Csináld azt amit az előző mondott.
2019. jan. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1200 alá ne vidd a napi kalóriamennyiséget, a szervezetednek egy sokk az ekkora megvonás, elkezdett raktározni, ezért nem látszik az eredmény.. lőjj be egy 1300-1500as határt és azt próbáld tartani minőségi ételekkel,sok folyadékkal. havi 1, nagyon max 2kg fogyás a tartható, de ha ez úgy megy le, hogy közben éhezteted magad akkor nagyon hamar vissza is fog kúszni az a pár kiló..


saját magamon tapasztalom, ami hosszú évek alatt megy fel az emberre, az nem fog egycsapásra eltűnni. szóval tarts ki :)


(6hónap, -6kg, sport nélkül)

2019. jan. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de én 1000kalóriát eszek és mégis fogytam zsírból és nem koplalok, akkor eszek, amikor éhes vagyok. Ez hogy van?
2019. jan. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És gondolom mindegy miből viszitek be azt az 1000 kaloriát, ugyanúgy fogsz fogyni 1000 kaloria barna rizstől, mint 1000 kaloria hidrogénezett tejszínhabtól. Néha kéne gondolkodni kicsit.
2019. jan. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hamar méred magad. 2-3kg jön megy.

Nem írod a nemed, de nőknél a ciklustól is függ a súly.

Csináld egy hónapig, akkor állj mérlegre.

2019. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kedves 1000kcal evős :D


komolyan kíváncsi vagyok, hogyan csinálod?! :D

csak azért kérdezem mert nekem egy egészséges napi menüm sem fér bele az 1000kcal-ba, akárhogy sarkítom... 1400-1500kcal-nál még jól érzem magam... úgy, hogy 1890 lenne az alap...

2019. jan. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tükörben látom a változást. Eltűnt a derék hájam vagymi. Bő egy hónapja csinálom és 160 centi kb 53 kiló vagyok(nem mérem magam). Igazából a hasamról kb már lement a zsír (azért nem vagyok szálkás).

#7-nek: Én sem tudom hogy tudok így élni, de sokkal jobb a közérzetem, mint előtte :D de leírom neked hogy eszek. Mindig kb ugyanakkora adagot eszek és próbálok kevés zsírt és kevesebb ch-t, főleg cukrot bevinni. Emellé rengeteget tudok inni. Talán az a titka, hogy össze van szűkülve a gyomrom és/vagy a sok folyadék miatt kevésbé érzem magam éhesnek. Napi 3-szor eszek.

2019. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7 vagyok ..

hát én nem tudom elképzelni, hogy ez hosszútávon egészséges.. én valahányszor belementem ebbe a koplalós fogyókúrába,2-3hónap után egy vitaminhiányos erőtlen, idegbeteg, sápadt valami voltam.. xd ja és hamar vissza is jött a leadott kilók duplája, amikor visszaálltam a rendes étkezésemre, annak ellenére is, hogy lassan lépésekben álltam vissza...


tavaly augusztus óta vagyok ezen az 1400-1500kaloriás étrendemen, és jól vagyok,finomakat eszem és eddig csak úgy olvadtak le rólam a kilók.. 82ről 76ra lementem, 70 a cél júniusig de mostmár kell a sport mert stagnálok :D még egy deka se mozog, se le, se fel :D

2019. jan. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!