Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnám ezt leadni?

Hogy tudnám ezt leadni?

Figyelt kérdés
169 cm vagyok és 58 kg, nem vagyok valami vékony alkat. Vastag a combom és nagy a hasam, úszógumim is van és ez által nincs kerek íve a csípőm és a derekam közötti átmenetnek. Mindez azt jelenti, hogy a testem minden területén van rajtam felesleg? Hogy tudnám ezeket eltűntetni? Ha semmi úszógumim nem lesz kerekebb lesz a csípőm? Nem tudom érdemes e bármibe is belekezdenem, mert félek, hogy alkatilag nem vagyok elég, nem jók az adottságaim. A válaszokat előre is köszi!
2019. jan. 21. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Rosszul gondolod. Diétával és mozgással drasztikusan javíthatsz az alakodon és nyílván jobb lesz mint most. Ne koplalj mert az ellenkező hatást éred el. Gondolom lányka vagy, fogyassz kb 1200 kcalt mondjuk 5 felé osztva és mozogj. Kitartás.
2019. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
58kgval tuti nincs felesleged...
2019. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Önbizalomhiányod van, nem súlyfelesleged. Ne koplalj, egyél normálisan, ne csak 1200-at, mert attól beteg leszel!!! És mozogj rendszeresen, hogy érezd, igenis jól működik mindened, tehát teljesen jól vagy, ebből is látszik.
2019. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok (170cm,57-58 kg) szeretnèk 3-4 kg- t leadni,egyszerűen nem megy :(...most 1400 kcal-lal próbàlkozom,az mindig bevàlt,csak valahogy mindig kicsit többet eszem mostanàban...
2019. jan. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem neked elég lenne több mozgás, attól csinosabb leszel és a csípőd is kerekebb lehet.
2019. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"valahogy mindig kicsit többet eszem mostanàban"

Mert (még) működik az életösztönöd.

2019. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!