Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt így kb mennyit...

3 hónap alatt így kb mennyit tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
2 liter vizet nem bírok meginni szóval 1.5 liter víz, néha nasi (1 héten egyszer max), edzek 1 héten ötször, mindennap megcsinálok 100 guggolást, nem eszek egészségtelen dolgokat (kivéve a kenyeret mert anélkül nem tudok lenni de a mennyiséget csökkentettem), egy nap 1300 kalóriát eszek maximum. Pontos célom nincs csak szeretném tudni hogy így mennyit tudnék kb fogyni. 17/l 159 cm, 60.2 kg.

2019. jan. 21. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
8-10 kg talán.
2019. jan. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csináld és megtudod. Ennyiből szerintem megsaccolni sem lehet.
2019. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ugyan ez a helyzet nálam is, 17/L, 159/59

Nekem 3 hónapom van fogyni amennyit sikerül, 52-54 kgra szeretnék lemenni. Remélem sikerül nekünk! 😊 Írj ha gondolod.

2019. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na ide figyelj "kedves utolsó" nem vagyok dagadék csak van egy kis súlyfeleslegem. Semmi jogod nincs engem sértegetni ez kettő, és képzeld el már 3 hete csinálom szóval inkább kussolj, biztos te is egy 10 éves kisgyerek vagy aki ide jár kiélni magát. Köcsög.😌🖕
2019. febr. 1. 02:11
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
A zsírt égessed, ne a szád járjon husika!
2019. febr. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!