Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen édességek fogyasztását...

Milyen édességek fogyasztását ajánlanátok, amelyek nem hízlalnak?

Figyelt kérdés

Kicsit felszedtem az utóbbi félévben pár kilót, ezért most diétázni kezdek, vagy legalábbis jelentősen akarom csökkenteni a szénhidrátbevitelt.


A szervezetem viszont eléggé kívánja az édességet. Milyen édességet tudnék fogyasztani, ami azért finom, így kielégíti az édes utáni vágyat, de mindamellett nem hízlal? Egyszer a Lidlben vettem magamnak vmi görög édességet, amely földimogyoróból készült szelet volt. Tulajdonképpen csak annyi volt, hogy mézzel voltak a mogyorók összeragasztva.



2019. jan. 22. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Lightos vagy otthoni gyümölcsjoghurt pl
2019. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Joghurtot inkább ne ajánljatok, azt ki nem állhatom
2019. jan. 22. 16:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden hízlal, amit megeszel, ha kalóriatöbbletet eredményez.

Inkább tanulj meg mértékkel enni az édességekből is, hosszú távon sokkal hasznosabb.

Én pl. napi 2*1 szelet csokit eszem, az 45 kal - ennyi bőven belefér a kalóriakeretembe.

2019. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1# voltam.Minden ami édes,cukros,tehàt hízlal.Az édesítőszeres édességek kalóriatartama sem kevès,diabetikus keksz/csoki is hízlal,ugyanis nem fogyókúrás termékek,hanem diabetikus termékek.De édességből is szabad enni,csak ritkàn és keveset.Vagy fogyassz gyümölcsöt.Vagy készíts otthoni vaniliás túrókrémet,folyékony édesítőszerrel,vanilia aromával.Nekem az egyik kedvencem.Néhàny szem mazsola is belefèr.:)
2019. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte mindennap eszem édességet. Kb. 2 kocka csoki, egy fél túrórudi,egy pici szelet (kb.egy rendes szelet negyede) süti, ilyenek. Kizárólag étkezés után, akkor ennyi pont elég is, és megvan a tudat is, hogy nasiztam. A kalóriakeretembe belefér, fogyok is, jobb, mintha kiéhezve bekajálnék valamiből nagy mennyiséget. Aztán persze mindenki más, nekem így vált be, más lehet hülyeségnek tartja.
2019. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó csoki krémet lehet csinálni csokis fehérje porból egy kevés cukrozatlan kakaóporból is fél deci vízből,

vagy kókuszgolyót túróból

2019. márc. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindig, mindenhol csak a kiskaput keresi az átlag ember. Soha nem fogsz lefogyni, és gazdag sem leszek.
2019. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!