Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek van siker story-ja a...

KisCOCA kérdése:

Kinek van siker story-ja a BBG edzéstervvel?

Figyelt kérdés

Akik végig csinálták Kayla Itsines programját, azok leírnák a tapasztalataikat, valamit, hogy sikerült nekik. Siker storykra lennék kiváncsi. :)

17/L



2019. jan. 22. 19:14
 1/2 Miss Endzsi ***** válasza:

Ezt olvasd el.

[link]

2019. jan. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos én nem bírtam végigcsinálni, ugyanis nagyon unalmas és frusztráló program, ami a vége felé már napi 2 edzést vár el tőled. 8 hétig jutottam, fogytam 4 kg-t és szép homokóra alakom lett (persze már eleve az volt, csak mikor elkezdtem még nagy has - vékony karok/lábak miatt almának néztem ki). Persze diétáztam is mellette, de nem igazán volt súlyfeleslegem, inkább csak petyhüdt, edzetlen testem. Abbahagytam, mert pár hét után rendszeresen dühkitöréseim lettek edzés közben, utáltam az egészet. Azóta súlyzózok főleg, a BBG-vel nyert alakom így megmaradt, sőt, jobb is lett.

Végülis kipróbálni érdemes szerintem, aztán majd rájössz, neked mennyire fekszik a monotonitása.

2019. jan. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!