Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrába kezdjek?

Milyen fogyókúrába kezdjek?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta szenvedek azzal, hogy fogyni akarok, de egyszerűen nem megy hosszútávon.

17 éves vagyok, próbáltam glutén- és cukormentesen étkezni, ezt két hónapig tartottam, le is ment pár kiló.

Azonban jött a tél, és felszedtem 2-3 kilót, nyárra viszont nagyon szeretnék újra formában lenni.

Nem ezt a 2-3 kilót akarom leadni, hanem többet, úgy 15-17 kiló körüli mínusz lenne a cél.

Elkezdtem egészségesebben étkezni, sok tojás, saláták, kenyér és tészta semmi,(kenyér max néha pirítós formájában), semmi péksüti stb.

Viszont a csoki! Nagyon nehezen állom meg, hogy ne egyek 2-3 naponta egy picit.

Tornától itthon esténként illetve röplabdázom. Sajnos többre a suli mellett nem nagyon van időm.

Kérlek segítsetek, hogy mi az, amivel el tudnám érni a célomat koplalás nélkül, és azért viszonylag gyorsan.

("Egészséges eletmod, sport" stb válaszokat mellozzetek, mert ez így túl tág, konkretumokra gondolok, például hogy pontosan mit és hogy kellene ennem.:)

Köszönöm a segítséget, trollkodok kimeljenek, köszi!



2019. jan. 30. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Van egy kúra, ami az emésztést teszi rendbe, a fogyás csak mellékhatás. A feleségem 22 kilót fogyott vele kb. 4 hónap alatt. Most én is nekiálltam. Nincs éhezés, ehetsz amennyit akarsz, viszont elég szigorúan be kell tartani pár szabályt (semmi tejtermék, semmi cukor, semmi olaj, kenyér csak pirítva, stb.) a kúra ideje alatt. Ha te iskolába jársz és ott is eszel, akkor lehetséges, hogy nem fogod tudni megoldani.
2019. jan. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!