Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ördögi körbe kerültem. Van...

Ördögi körbe kerültem. Van valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés

Elkezdtem diétázni, nem fogytam semmit. Csökkentettem a bevitt kalóriamennyiséget, úgy sem fogytam, pedig mellé többet mozogtam. Az elmúlt 2 hétben még alacsonyabb kalória bevitelt tűztem ki igaz a mozgás mértéke kicsit csökkent mert influenzás lettem, és örültem ha éltem. Becsülettel számolom a kalóriákat, mindent méricskélek, kevés a szénhidrát bevitelem is, mondhatni nincs, max a gyümölcsökkel. Most olyan 800kcal a napi bevitelem de semmit sem fogyok :(

Tudom hogy ez már egészségtelenül kevés de, 1500ról indult és nem fogytam semmit. Nagyon szomorú vagyok és egyre nagyobb vágyat érzek arra hogy még kevesebbet és kevesebbet szinte semmit se egyek mert nem látom az eredményeket, pedig már december eleje óta küzdök.


Valaki tudna segíteni hogy mit csináljak?


2019. jan. 31. 23:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hagytal eleg idot hogy beinduljon a fogyas... igy koplalsz es csak tartalekol a szervezeted..

Nalam 1honap volt mig beindult pedig mozogtam es 1500kcal voltam en is 1honapig kb 1deka nem ment le viszont utana annal tobb 73rol fogytam 58ra.

2019. febr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásodat! :)

Lehet elgurult a bogyóm egyszerűen, nem is kívánok enni, rosszul vagyok a kaja látvától is, mert tudom hogy ha eszek akkor nem fogok fogyni... Mondjuk leírva ez így eléggé beteg, de tényleg így érzem a csalódottság miatt

2019. febr. 1. 00:13
 3/16 anonim ***** válasza:

Ami a legfontosabb es a legnehezebb a Turelem! Kitartas, sajnos ido kell a fogyashoz.

Talan anyagcsere gyorsito elosegitot mint pl fahej ilyesmikkel szerintem kiserletezhetsz, etrend kiegeszito, es ami meg fontosabb hogy sok-sok folyadekot lehetoleg vizet igyal. Megindul az gyorsan utana mar csak kitartas kerdese

2019. febr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
A mozgást meg sem említetted. Mozogsz valamit?
2019. febr. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Valamit elrontasz, de nem az evésben, hanem a számolásban.

Aki nem 45 kiló, az 2 hónap alatt mindenképpen fogyni fog 800 kalóriával... Akár mozog, akár nem.

Hány kiló vagy, mennyi idős, hány centi?

Írd össze egy hétig MINDENT grammra pontosan, amit eszel, önmagadhoz teljes őszinteséggel, és ha 2 héten át 800 kalóriával tényleg nem fogysz, akkor A. nincs túlsúlyod, B. irány az orvos.

2019. febr. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem írsz adatokat, lehet nincs miből fogynod.

Vagy rosszul számolsz és nem annyit eszel mint gondolod.

2019. febr. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

168cm 22 éves lány vagyok 98kg


Mozgást írtam,

Súlyzós edzés heti 3x úgy jó izomlázasra, minden nap ugrókötelezés kb 10-20 perc közepes tempóban, és mellé aerobik, nyújtás


Lehet hogy ez kevés? Amúgy tegnap lelkiztem anyával és mondta hogy látszik hogy fogytam látszatra, de kilóra nem

2019. febr. 1. 07:50
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

A szénhidrátot nem szabad drasztikusan lecsökenteni, és a súlyzós edzést érdemes hanyagolni. Ha nagy súlyokkal csinálod, inkább még nehezebb leszel :)

Nem kell benne megszakadni. Nincs szükség sanyargató diétára, drága konditeremre. Ügyelj a szénhidrátra, 1300-1500-nál ne legyen több. Mellette heti 2x-3x menj el kocogni, biciklizni úgy, hogy kb 20-30 perc után kezdi el égetni a szervezet a zsírt. Szóval tartósan, sokáig kell csinálni. ha kocogsz minimum 5-10Km, bicajnál legalább a duplája. Így rövid idő alatt látható eredményt lehet elérni. Nyilván nem azonnal, első alkalommal, de törekedni kell ezekre a távolságokra. Lehet hozzákeverni még úszást, ugrálókötelet, bármit, akár még táncot is, az idő a lényeg és az aktív mozgás

2019. febr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 szlory ***** válasza:

hadd tegyem hozzá, hogy pl. az anyagcseréddel is lehet baj. minél kevesebbet mozgatod a "beleidet", annál nehezebben tud pl. fogyni is. 3 liter egészséges, változatos folyadék naponta a te méretedben szükséges volna (pl. citromos víz + ásványvíz + tea vagy bármi, a liter a lényegesebb). mellette a zöldségek/saláták, ami a csövön kifér (télen épp a savanyított káposzta is jó megoldás), ezekből lesz rost, volumen, amit át kell terelnie a testednek a beleken.


ha ezekkel is megvagy és még mindig nem, akkor nagyobb bibi is lehet. akkor azért javasolnék egy normális háziorvost, ha olyat nem ismersz, akkor sportorvost. ha egyik sincs normális, akkor keress máshol.


még egy utolsó: vitamin utánpótlás! mivel szinte semmit nem viszel be, ezt se hanyagold, sőt, ha ilyen "actival" párti vagy, akkor az előírt napi 1 nyugodtan duplázható. jobb, mintha kihagynád. mellékesből tudok még javasolni ananászt (lehet konzervet is kapni úgy, hogy saját lében van, cukor nélkül) és remek napi 1-2 kanál lenmag olaj (egészséges + termogén)


és a 800-at mindenképp vidd feljebb - ez beteges. majd helyreáll a szervezeted, tudja a dolgát, de ennyire ne fojtsd le. sok sikert!

2019. febr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Mintha magamat látnám eszetlen 22 évesen, mert én is pont ilyen voltam, ilyen súllyal, csak én kicsit magasabb.

Nem véletlen a mondás az vagy, amit megeszel és ez nagyon igaz. Én is sokat koplaltam fiatalon és sokat is fogytam, majd mindent visszahíztam és ez ment még így párszor. nem vezet jóra. Amikor ilyen fiatal voltam nem akartam megérteni, hogy a fogyás titka az egészséges táplálkozás és a kitartás, önfegyelem, nem pedig az önsanyargatás. Neked minimum 1600 kcalt kellene megenned naponta, egészséges ételek formájában. Ha koplalsz vagy alig eszel valamit az anyagcseréd teljesen lelassul és persze, hogy alig fogysz, közben éhezel és kínzod magad és raktározó üzemmódba vált át a szervezeted.

Én sem vagyok tökéletes, mert mindig visszahíztam, de csak az én hibámból, feladtam az gészséges ételeket és este hétkor is zabáltam a szalámis kiflit a gyerekekkel. Most nézhetem magam hány kiló vagyok, én 10-el több vagyok, mint Te, korban meg 15-el és van egy gerincbetegségem és fájnak az izületeim stb.

Én most azért vettem rá magam az életmódváltásra, mert fáj mindenem, bizony ebben a korban már megérzi az ember a súlyt, amit 22 évesen még ne vesz fel.

Engem az motivál, hogy fel tudjam nevelni a gyerekeimet, mert még elég kicsik és ne rokkanjak le a súlyom és a gerincbetegségem következtében.


Az én módszerem a következő:


reggel egy tejeskávé- nem vagyok hajlandó ezt megvonni magamtól- nem ezen múlik semmi


9 körul reggelizem éltalában 4 szelet abonettet sovány sonkával , egy tojással, zöldségekkel, ezután egy narancs. Nem érdekel, hogy cukor stb, kell, mert gyorsítja az anyagcserét és nagyon egészséges gyümölcs


13 óra körül ebédelek, ami mondjuk egy könnyű zöldségleves, második pl, hirtelen sült natúr csirkemell, barna rizs csalamádé. (A csalamádé nagy egészséges, gyorsítja az anyagcserét és tele van vitaminnal)

Délután, ha nagyon éhes vagyok egy alma vagy narancs, este ugyanaz, mint a reggeli.


Csak pár napja csinálom, de naponta többször megyek nagy wc-re, mert úgy felgyorsult az anyagcserém és lehet csak 1-2 kilót fogytam, de már most sokkal jobb a közérzetem.

Emellett én az úszást és infra szaunázást iktatom be mozgásként, mést nem tudok.

Ami a kulcsa az egésznek az önfegyelem és kitartás. Meg kell értened, hogy az a 100 kiló, amit elértél, nem két nap alatt jött fel, nem is két hónap alatt, nem is fog lemenni ennyi idő alatt, de egy egészséges étkezéssel és némi mozgással, neke is az úszást javaslom, le fog menni egy év alatt 30 kiló. Az neked már bőven jó lenne.


Én bevallom nem számolgatom a kalóriákat, kb-ra tippelem, hogy 1500-at eszem, de az alapanyagcserémhez így is kevés, de ez már bőven jó. Heti egy kilós fogyást várok saját magamtól.

Ne légy görcsös! Nem mérd magad naponta! elég hetente egyszer! ne akarj ne enni! Egyél jó ételeket! Hidd el menni fog! Írhatsz privátot is, ha szeretnél!

2019. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!