Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Turmixxal fogyok?

Turmixxal fogyok?

Figyelt kérdés

2 hetes kúrát kezdtem el ami arról szól hogy 14 napból 12-t csak turmixot iszom (eper, banán, alma, kiwi amit cukor mentes power fruit itallal öntök fel)

Ezzel lehetséges a súlyvesztés?



2019. febr. 1. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindek öntöd fel? Ilyet még nem hallottam, ésszerűséget sem látok benne. Miért nem csinálod vízzel vagy valami növényi tejjel? (Azt megértem, hogy nem akarsz több liter tehéntejet meginni) de minek bele valami tartósítós mű vacak?
2019. febr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ökörség. Kiegyensúlyozott étrenddel és testmozgással lehet fogyni. Ebben az "étrendben" hol a fehérje és a zsír? :(
2019. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem maga a turmixolás, mint konyhatechnikai művelet a lényeg hanem az, hogy a korábbinál kevesebbet egyél kevesebb energiatartalommal.
2019. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát 2 héten keresztül nem viszel be normális tápanyagot, csak CUKROT.


Mert tudod, miből állnak a gyümölcsök 90%-ban? CUKORBÓL. Tudod mi a cukor? Szénhidrát.


A beleidből a salakanyagot biztos kimosod ezzel a sz**al, így lemehet 2-3 kiló, de a zsírodból egy veszett dekát sem fogsz így lefaragni.


Ha normális eredményt akarsz, akkor tessék keresni egy normális, hosszú távon tartható, egészséges étrendet, és rendszeresen sportolni.

2019. febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alapon ihatnál 2 hétig rostos baracklevet is...
2019. febr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Így nem fogsz fogyni. 12 napig csak cukron fogsz élni(fruktoz). Fosni fogsz mint a lakodalmas kutya mivel arányaiban kb 0 rostot viszel be. Hülyeség ez is valami divat diéta. Tegyük fel kijött belőled a víz lement némi zsír és izom. Utána eszel tovább és a szervezeted halomozza majd a kalóriát. Ha fogyni akarsz akkor kalória deficit és egészséges táplálkozás ennyi.
2019. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

És 2 hét után eszed a szart amit eddig?

Növesszetek már agyat könyörgöm

2019. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor már legalább ne turmixold le, kicsit lassabban szívódna fel az a sok cukor...

Sok évvel ezelőtt én is próbáltam valami ilyesmit (nem fogyás céljából), már az első nap estére kikészültem tőle. Hasmenés, szédülés, levertség :/

2019. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!