Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163 cm vagyok és 83 kg....

163 cm vagyok és 83 kg. Pajzsmirigy betegség miadt híztam meg, pedig sosem voltam kövér, kB 59-62 között voltam. Szeretnék lefogyni. Tornázok mindennap fél órát, de eddig 4 kg-t fogytam. Esetleg valami tipp, hogy kicsit jobban menjen a fogyás?

Figyelt kérdés

2019. febr. 2. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Fél óra az édeskevés... Járj le konditerembe mozogni, lehetőleg több órát, egészséges ételeket egyél, felejtsd el az üdítőket, édességet, nassolnivalót.
2019. febr. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A pajzsmirigyed kezelve van, mert anélkül nem fog menni.

Mennyi idő alatt ment le 4 kg?

Folytasd a tornát, és nézd át az étrendedet.

2019. febr. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
"Járj le konditerembe mozogni, lehetőleg több órát" Jah.. munka mellett, pláne három műszak mellett biztos kivitelezhető. Nem mindenkit tartanak el, vagy ki. Kérdező, kérj a háziorvosodtól segítséget. Vagy megfelelő dokihoz irányítanak, vagy segítenek összeállítani az étrendedet.
2019. febr. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Dieta+sport

Egeszseges eletmos

2019. febr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Endokrinológussal beszélj, hogy nincs-e plusz inzulinrezisztencia mögötte. Nekem is így volt. Diétával és gyógyszerrel sikerült lefogynom, addig hiába "diétáztam" és mozogtam.
2019. febr. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Ha ír is fel hormonpótlást a doki, azért csupán gyógyszerrel nem lehet fogyni.

Te tudod, neked mi a jó, de nem kell minden nap tornázni, inkább ritkábban, és többet. A diétát persze tartsd mellette.

4 kg fogyás is már valami, lehet, csak türelmesebbnek ke lenned. 20 kg súlyfelesleget úgyse lehet egyik napról a másikra leadni, hónapokat vehet igénybe, csak ki kell várni, és közben nem feladni a diétát és a testmozgást.

2019. febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha beállt a TSH-d akkor már nem lehet akadálya a fogyásnak. A torna jó de a fogyás legnagyobb részt az evésen múlik, diétáznod kell.
2019. febr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Voltam endokrinologushoz de nem írt fel semmit, 2 hét alatt sikerült 4 kgt fogynom, munka mellett nincs több időm tornázni, főleg hogy nem tartanak el, mint egyeseket 25 éves korában is a szülei..
2019. febr. 3. 11:37
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

Ne hülyéskedj, 4 kg 2 hét alatt nagyon jó.

Ne akarj ennél gyorsabban fogyni.

2019. febr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Én is saját bérből élek, hétköznap 9 órázunk, de ha a fene fenét eszik, akkor is rászánok két naponta 1-1 órát futásra. Ha este nyolcra érek haza futásból, akkor úgy érek haza. Ennek ez az ára.
2019. febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!