Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel most mindent elrontottam?

Foryixing kérdése:

Ezzel most mindent elrontottam?

Figyelt kérdés

Sajnos már 4 napja nem tudom tűrtőztetni magam és sokkal többet ettem a tervezettnél. Általában a "több" alatt nem egészséges kaját értek, főleg csokit tartalmaz, de azt sokat.


Tegyük fel, ma például csoki nélkül 1200 kalóriát ettem volna. De mivel ettem csokit, így +300 lett :/


A kérdésem az, hogy ez a cukor- és zsírmennyiség akkor is lerakódik hosszú távra, hogyha mindezek után, minden nap ennyi kalóriabevitellel (persze nem ettem meg ebben az elmúlt 4 napban pl. 4 tábla csokit, hanem kb. 1-et összvissz, ami tudom hogy szörnyű de nem bírtam ki és most utálom magam haha) szóval :D


Eddig minden nap edzettem utána 3-3,5 órát (fitness, tánc, futás), ezekkel összesen kb. 1000 kalória fölött égettem.


Így is hízni fogok a csokitól vagy azért ez majd eltűnik pár nap múlva?


Természetesen nem azért kérdezem, mert ezt rendszeressé akarom tenni, isten ments! Pusztán érdekel, hátha kevésbé fogom utálni magam miatta. :')


Köszi a válaszokat, bocsi ha túl érthetetlen! :/



2019. febr. 3. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus, mielőtt baj lesz! Nem viccelek.
2019. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha több kalóriát égetsz el, mint amennyit megeszel, akkor fogysz. Ennyire baromi egyszerű.

Amúgy tényleg ha emiatt bűntudatod van, meg ahogy írod, hogy utálod magad stb, -1500 kalória semmi, főleg ennyi mozgás mellett-, akkor ott komoly gondok lehetnek, igaza van az előttem válaszolónak. Szóval vagy tedd magadban helyre a dolgokat nagyon sürgősen, vagy tényleg gondolkozz el azon, hogy segítséget kérj.

2019. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem rontottad el. Néha lazíts egy kicsit, túlzásokba esel. Lehet, hogy pont csokira volt most szükséged, pl. a benne lévő magnéziumra. Ennyi mozgás mellett nagyon kevés az 1200 kcal amúgy is, az 1500 szimpatikusabb, bár nem tudom, mekkora vagy.
2019. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!