Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit tudnék fogyni?

Mennyit tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

18/L vagyok, 171cm es 77kg. 103-86-106 (mell-derek-csipo cm-ben)


Nyárra szeretnék lefogyni és ezt már most szeretném elkezdeni.

Nagyjából 10kg lenne a cél aztán a formásodás.

Április elején lesz a szülinapom, és szeretném azért akkorra leadni a 10kg-t.


1.) mennyit fussak egy heten? Inkabb sprintelgessek vagy inkabb monoton fussak?


2.) nagyjabol szerintetek a 10kilo mennyi ido alatt tud lemenni? Nektek mennyi sikerult?


3.) az étrendem igyekszem ugy alakítani hogy elhagyom a cukros, zsíros, lisztes dolgokat (korabban beleastam magamat a témába ugyhogy ez menni fog)

Igazabol az lenne a kerdesem, hogy lefekvés elott ha nagyon ehes vagyok, mi javasoltak enni? (Nem fogok ilyen 6ora utan nem eszem dolgot tartani mert nem latom ertelmet)


4.) szerintetek cm-ben hogy fognak alakulni a dolgok?


5.) edzoterembe hanyszor jarjak erősíteni? Mar az elejétől kezdve jarjak vagy csak 5-6kilo utan?



2019. febr. 7. 03:58
 1/1 anonim válasza:
A legjobb és leggyorsabb módszer a HIIT, ezért inkább sprintelj meg hasonló HIIT edzéseket végezz, viszont ahhoz, hogy HIIT tudj csinálni 30percet kell vagy legalább 20percet bírnod futni megállás nélkül. Heti 0.5kg a normális amit tudsz fogyni, és ugye egy kg 7000kcal vagyis 3500 mínuszba kell legyél egy héten ami azt jelenti hogy naponta 500 mínuszba. Este fele mindenképpen kerüld a szénhidrátod a legjobb pl egy fehérje shake. Edzőterembe akkor járj ha már elég erősnek érzed magad hozzá.Ha minden nap edzel akkor hamar lefogyhatsz. Amúgy eddig, hogy állsz vele?
2019. márc. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!