Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az a helyzet hogy èn 145kiló...

Tibor1998 kérdése:

Az a helyzet hogy èn 145kiló vagyok. Szeretnèk leadni. A súlyomból az segít ha nem vacsorázok?

Figyelt kérdés

2019. febr. 7. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az nem elég.Megkell változtatni az egész étrendedet.
2019. febr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
24%
A kajat nem szabad megvonni a szervezettol.Kell kajalni csak tobbet kene mozogni..Eloszor (145kg nal) el kene kezdeni setalni,kocogni,szobabicikli..Aztan 110kg tol szaladni..10km..100kg alatt 15km..Eljarni gyurni..Akarmi de mozogni kell
2019. febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
77%
st22-lacika.hu.Nagyon jo oldal.Nezd meg.Eggy fiatal kamiondofor aki O is 145kg rol kezdte es most Semi Marathonokat szalad...Lefogyott a kamionozas mellett.Receptjei vannak
2019. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
#2 Mit ér a több mozgás ha mellete ugyanúgy kajálsz mint eddig? Ugyan ott fogsz tartani.A kaját kéne rendbe rakni ez az alap,utána mehet a mozgás.
2019. febr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

145 kilóval csak nagyon óvatosan szabad elkezdeni sportolni, főleg, ha korábban nem mozgott semmit. Sőt, ekkora súlyfeleslegnél nem árt egy kivizsgálás orvosnál, hogy a szív milyen állapotban van, nehogy az első dinamikusabb edzésen holtan essen össze az illető...

A legjobb az lenne, ha átállnál egy normális, fenntartható diétás étrendre. Ekkora súllyal még 2500 kalória mellett is fogyni fogsz, abba pedig rengeteg minden belefér!

Ha nem tudsz magadnak étrendet összerakni, keress fel egy dietetikust, segíteni fog.

Ha az orvos zöld utat ad, akkor elkezdhetsz ÓVATOSAN mozogni, először egy napi 30 perces, nem túl lassú (inkább kicsit dinamikus) séta lenne a legjobb.

Ha egy 10-15 kilót leadsz, jöhet a kerékpár, szobakerékpár, óvatos, egyelőre teljes testet edzés, bármi. Ekkora súlynál nem a sport típusától függ a fogyás, hanem a kajától. A sport az egészséged miatt fontos. Olyan sportot válassz, amit szívesen, hosszú távon is tudsz csinálni, és akkor nem lesz gond.

2019. febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Amennyire az ízületeid meg az általános állapotod engedi, kezdj el súlyzózni! Akár otthon is, ha más nincs, akkor ásványvizes palackkal. Plusz tornázz, erősíts.

Szedj magadra minél több izmot, nem baj, ha még nem látszik a zsír alatt. Az izom rengeteg energiát használ fel, csak úgy falja a kalóriákat, még nyugalmi helyzetben is. Ezért nagyon jó segítség a fogyásban.


Egyébként van, akinek jót tesz a vacsora kihagyása is, én inkább a reggelit szoktam kihagyni, mert reggelente nem vagyok éhes. Idő kell, amíg beindul az emésztésem. De én nem vagyok túlsúlyos, csak időszakos böjtöt csinálok (rövidítve IF, keress rá, ha gondolod)

2019. febr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Gyomorszűkítő műtéttel szoktak csak lefogyni komolyan.
2019. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%
Igen, segít. Hosszabb ideig tart így elérni az áhított testsúlyt mintha diétáznál vagy sportolnál is, de szép lassan elérnéd így is a célod.
2019. febr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%

Én más módszerhez nyúlnék. Én is most kezdtem el az egészségesebb eletmodot/fogyozast.

Amit ajanlok az az h ne egy idoszak legyen amit most elkezdesz hanem ezutan ez vagy nagyabol ez legyen az alap.

Mivel nem 10 kilo feleslegrol van szo sok mindent nezni kell.

Ne az legyen hogy nem eszel vacsorat csak ne olyan sokat es konnyebbet.(pl valamilyen kis salatat,turmixot)

En azt figyeltem meg magamon hogy van amikor csak ugy eszem. Marmint a korulottem levo barataim szb esznek es ezert en is. Fura de sokazor nem voltam ehes megbis ettem valamit. Csak akkor egyel a tenyleg ehes vagy. Es ajanlom hogy kezdj el mozogni. Esetedben a setat ajanlom. Monsjuk legyen a napi minimum 15-20kilometer. Es akar reggel es este vagy napkozben amikor van idod menj el setalni.

Vannak ilyen lepes es kilometer szamlalok amit segithetnek benne.

Igy ennyi mostanra de nyugodtan irj ram segitek barmiben!

2019. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá! Most kell lefogyni, minél hamarabb, amíg fiatal vagy! Most még sokkal könnyebb, rugalmas a bőr, a kötőszövetek, jobbak az ízületeid. De csak fokozatosan, és mellette mindenképpen sportolj, mert különben lógni fog rajtad a bőr.
2019. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!