Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen étrenddel érhetnék el...

Milyen étrenddel érhetnék el egészséges, drasztikus fogyást rövid időn belül?

Figyelt kérdés

Kb félév alatt le szeretnék menni 130-ról olyan 90kilóra.

Gondolkodtam mit egyek...

Reggelire 2főttojás, tizorai banán, ebéd gyümölcs mix narancs alma banán szőlő citrom, utána ugyanez csak külön ebéd után valami mogyoroval vagy ilyesmi, este meg valami zöldség. Nap közben meg vizet illetve uborkalevet innék, emellé valami táplálékkiegészìtő. Ez mennyire lehet hatásos? Vagy mit lehetne?



2019. febr. 9. 04:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Klasszikus "jó munka, gyorsan, olcsón" kérdés. A háromból egyszerre csak kettő lehetséges. Amúgy minek erőltetni a banánt, ami gyakorlatilag cukor? Normális étrendet keress a neten, és mérjed az alapanyagokat. Hús, zöldség, magas rosttartalmú szénhidrátforrások.
2019. febr. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Egyél mindent, táplálkozz változatosan, csak kevesebbet mint eddig.

Ez a cukros(rengeteg gyümölcs)-uborkalés megoldás nem tűnik kiegyensúlyozottnak.

2019. febr. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A drasztikus fogyás már eleve nem egészséges.

Unokatestvérem járt úgy, hogy gyorsan le akart fogyni, sikerült is neki, viszont cukorbetegség lett a következménye, majdnem meghalt.Most egész életében inzulinozhatja magát.

Amiket leírtál gyümölcsök sok bennük a cukor.Nálam fogyókúra esetén gyümölcs csak a savasabbak jöhettek, meggy, alma,narancs, stb.Zöldségek közül is ami kevesebb szénhidrátot tartalmaz.Sovány húsok, sovány tejtermékek.Tojás főve.

De ezt is kiegyensúlyozottan kell csinálni.Nem jó ha mindig éhes vagy.Inkább nem is fogyókúra kell, hanem étrend váltás.

Internetről írd ki az alacsony szénhidráttartalmú alapanyagokat,az alacsony GI ételeket, és csak azokat vegyél a boltból.Ezekből viszont lakjál jól.

30%-al csökkentsd az ételek mennyiségét.

A bőröd is lötty lesz ha gyorsan fogysz.

2019. febr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem annyira jó a felvázolt etrend. Én "csak" 20 kg-ot adtam le, most idealis a sulyom. Nem jó a sok gyüni sem. Amit javaslok, próbálj beállni egy 800kcal étrendre. Nekem ez bejött. Sokminden belefer, hogy ne éhezz annyira. Az első 1 het nehez aztán belejössz. Kenyér, peksüti, süto csoki, rantotthús- kiiktatni ezeket. Ha kíváncsi vagy az en étrendemre, irj privát nyugodtan.
2019. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!