Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki 30 kilónál...

Van itt valaki aki 30 kilónál többet fogyott?

Figyelt kérdés

Hogyan sikerült? Mennyi idő alatt? Milyen munka mellett fogyóztál?

Mennyire ereszkedett meg a bőröd?


Én 30 kilót szeretnék ledobni, de mindig becsődölök.

Közepesen nehéz fizikai munkát végzek és így munka közben nehéz éhen lenni.

De ha sikerülne is akkor meg attól élek hogy a nagy hasam helyén nagy lógós bőr marad.


Kinek mi a tapasztalata?



2019. febr. 9. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

2x szabadultam meg kb 30 kilótól.


1: 21 éves voltam,katasztrófa életmóddal. Főiskola mellett napi 3-4 óra edzés(volt,hogy éjfélkor tornáztam)és durva diéta. Megspékelve csodatablettával,ami nagyon hatásos volt,viszont egy életre elcsesztem a pajzsmirigyem vele. Kb 1 év alatt ment le. A bőröm nem nyúlt meg,feszes és csíkmentes volt. Kb 1,5 év után visszatértem nem az eredeti,de egy normálisabb táplálkozásra. 2-3 kiló visszajött,de így legalább nem úgy néztem ki mint egy anirexiás. Ezt tartottam 10-11 évig.


2: sportos, jó alakkal terhes lettem. Végig tornáztam és nem zabáltam,pláne nem cukrosat,édeset. 24 kiló plusz lett a végére. Ami mint kiderült 4kg baba,5 kg zsír és 15 kilónyi víz volt. Programcsászárom volt. A 3.héten aerobicoztam , az 5. héten újból futottam. Kb1,5 hónap alatt jobb voltam,mint valaha. A bőröm feszes, nulla csík. 4 éves a gyerek, azóta is minden nap edzek,nem szek xart és tartom a formám. Fogalmam sincs,hány kiló vagyok,mert nem az számít,hanem az összetétel.

2019. febr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Első vagyok. Miért kellene éhen lenned? Ugye nem koplalni szeretnél? Mert azzal most garantálom neked,hogy SOHA nem fogsz lefogyni, pláne nem megtartani.
2019. febr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Két részletben fogytam le, összesen kb. 35 kilót. Először olyan munkakörbe kerültem, ahol többet kellett mozognom, egész nap állómunka, 12 óra, szünet nélkül. Ekkor lement kb 20-25 kg. Utána visszaszedtem vagy 10 kg-ot, és elkezdtem tudatosan diétázni. 200-300 kcal deficitben voltam, és futottam, túráztam, súlyzóztam, de nem vittem túlzásba. Így sikerült még 22 kg-ot leadni, egy év alatt. Most vagyok 61 kg, legnagyobb súlyom több, mint 95 kg volt. Nem lóg a bőröm, de nem vagyok valami feszes, most kezdtem el többet edzeni, hogy izmot is építsek.
2019. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szia! Én szeptembertől júliusig fogytam pontosan 30 kilót. 102 kilóról 72 kilóra. Diéta és konditerem (súlyzós edzés) mellett. Tápkiegnek csak proteint, vitaminokat, és kreatint fogyasztottam. Mást nem. Bőröm kissé megereszkedett a hasamon. Ha érdekelnek a részletek kérdezz nyugodtan.
2019. febr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SzMHZs ***** válasza:
100%
30 kg-ot fogytam, 2017 májusában kezdtem és egy évvel később értem el a végét, az utolsó 3-4 kg már nagyon lassan, több hónap alatt ment le. Nekem szerencsém volt a bőrömmel, nem vészes egyáltalán, igaz, elég egyenletesen oszlott el rajtam a plusz súly. Sok folyadék, kollagén és az edzés is sokat segített ebben. Éhezni nem szabad, mert úgy vissza is jön a leadott súly és nem is egészséges, nem tartható. Életmódváltás a kulcs és a mozgás, úgy a bőr is kevésbé gáz, ha szép tónusos a test és nem löttyedtre fogy az ember. Én az Intenset programot csináltam, csinálom, ez saját testsúlyos otthoni edzés plusz étrend (finom kaják és a mennyiséggel sincs gond, sőt sokan panaszkodnak eleinte, hogy sok - éhezni nem kellett egyáltalán). Irodai munkát végzek egyébként.
2019. febr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!