Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Visszahúzó, rosszindulatú...

Visszahúzó, rosszindulatú emberek/kommentek? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Na, szóval. Nem vagyok nagyon kövér, 165/75 kg, 24 eves lany. Mindig kiskoromtol kezdve duci voltam, de mar elegem van, es belefogtam az eletmodvaltasba. A baj az, hogy szornyen visszahuzo es negativ a kornyezetem. Edesapam pl vmelyik unnepen a baratai meg mki elott ecsetelgette, hogy en 80 kilo vagyok es hany sutit ettem aznap... es nem erezte hogy ezzel mi a baj....

Viszont most, hogy probalok fogyni, elhagytam a cukrot, tk gabonakat eszem stb folyton jon, hogy en miert nem eszek a zsiros paprikas krumplijaibol meg rantott leveseibol, csak tobbet kene mozognom, hulyeseg amit csinalok stb. Noverem (feltestver) is azt mondogatja hogy hagyjam, ugyis anyukam is ilyen volt, ez genetika, en ugysem leszek vekony....


Probalom persze lerazni magamrol ezt, es valahol megertem hogy szkeptikusak mert sokszor belekezdtem mar es abbahagytam, de ha en vkit szeretek, inkabb tamogatnam es nem ilyeneket mondanek rola/neki.:( ti ezzel hogy birkoztok meg?



2019. febr. 9. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el a tetves k anyjába, és mondd meg neki, hogy ne pofázzon bele. Az ilyet szülőt szájba rúgnám.
2019. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Apád egy jó nagy gyökér! Arra pedig nincsen gyógyszer sajnos. Sok sikert a fogyáshoz! Meglátod helyes étkezéssel sima ügy lesz!
2019. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Egy egyszerű "Fogd be!", majd lelépés.
2019. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne hallgass senkire, pont az ilyen negativ embereknek mutasd meg, hogy mennyi erő van benned. Mondjik engem mindig támogatott a csaladom, de pl magamra főztem a dieta alatt. Anyu mondjuk sosem nyaggatott hogy egyek már a főztjéből, de erő kellett, hogy en a kis zöldségemmel ne érezzem rosszul magam az asztalnál amig ők rántotthúst ettek. Mindig duci voltam, 14 evesen 80 kg, utan fogytam, aztán megint 20 evesen 80 lettem. 65 kg-ot tartom már évek óta. Mutasd meg hogy képes vagy rá!
2019. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!