Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt változhat...

Mennyi idő alatt változhat ennyit az alakom?

Figyelt kérdés

Jelenleg olyasmi alakom van, mint az első képen: (67 kg)

[link]


És ilyet szeretnék: (mint a 2. képen)

[link]


Nyárig diétával és edzéssel sikerülhet vagy esetleg szeptemberig?


(20/l, 171 cm)



2019. febr. 9. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen vékony derék vagy adottság és nagyon keveseknek van, vagy pedig évek alatt waist traininggel érhető el ami igazából annyira nem egészséges.

Kilóban persze lehetsz vékony, de nem biztos hogy ilyen alakod lesz, van akinek egyszerűen nem ilyen a dereka (és ez a nagyon nagy többség.)

2019. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kék furdőruhás az vajon ugyanaz a nő? Figyeltem, de nehéz megállapítani, mert, ha tényleg az, akkor egy mellplasztika is befigyelt időközben.


Kérdésre. Hm. nem tudom mennyi idő lehet, kék fürdőruhás néni esetében sztem 6-8 hónap kemény edzéssel és tudatos étkezéssel.

2019. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Második alakhoz genetikai adottság, fiatalság, ill. szigorú életmód szükséges. Kétlem, hogy ez egészségesen sikerülne.
2019. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csinos a vékony dereka de láttad a combjait ami olyan mint egy pár virsli???

Egy év. Kemény diéta és még keményebb edzés.

2019. febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kettő közt van kb 21-25 kg. Ennyit mondjuk jó esetben 8-10 hónap alatt le lehet adni egy 700-800 kalóriás dietára beállva, viszont alkato kérdés, hogy mondjuk 42 kilósan hol leszel csontsovany es hol marad rajtad valami kis hús. Én 46 kg vagyok, vékony, de a derekam sosem volt ekkora, a combom viszont vastagabb. Nrm ilyen hurkapálca. Mondjuk ne vagyok 170 cm sem..
2019. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 1 év alatt változhatsz

Bár szerintem az a derék a második képen nagyon vékony.

2019. febr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!