Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Narancsbőr eltüntetésében mi vált be?

Milyen ételeket hagytatok el, mennyire szigorúan diétáztatok? Esetleg mennyire aktívan mozogtatok mellé?

Kencék, szauna, egyebek?

+ mennyi idő volt, mire látható változás volt látható?

febr. 10. 13:07  Privát üzenet  

A válaszok
kamugyrosz nevű felhasználó válasza:

Kerüld a tartósítószeres ételeket

Mondjuk én nyáron nagyon sokat napoztam és ezért is tunt el

Sokat javít, sok fehérjét egyel és sportolj is valamit

Nekem bevált

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 10. 15:53 Privát üzenet
A narancsbőr a zsírszövet ösztrogén miatti más elrendeződése miatt alakul ki, vagyis a zsírszövet csökkentésével halványítható.

A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 10. 16:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen gyümit és zöldségeket egyek, amelyek segítenek a háj (has-comb-narancsbőr) eltüntetésében? Emellett a “dry brushing” tényleg segít a cellulitisz eltüntetésében?
A vibrációs öv segíthet a narancsbőr eltüntetésében?
A sima szauna is segít a narancsbőr eltüntetésében vagy csak az infra?
Az alábbi linken látható mobilszauna megfelelő táplálkozás, és napi kb 40perc intenzív mozgás (pl: futás, szobabiciklizés) mellett segít a fogyásban, illetve a narancsbőr eltüntetésében?
Relax and tone segíthet a narancsbőr eltüntetésében?
A szobabicikli segít a narancsbőr eltűntetésében?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!