Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan csillapíthatnám az...

Hogyan csillapíthatnám az étvágyamat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra figyeltem fel, hogy folyamatosan éhes vagyok. Nem tudok jól lakni bármennyit eszem. Ha jól is lakom, maximum egy fél órára, aztán újra ennem kell. Többször volt már "étkezésirohamom". Azaz rövid idő alatt (kb 10 perc) befaltam egy csomó édességet, főtt ételt, rágcsálni valót, majd rettentő nagy bűntudat fogott el.

Félek a hízástól, ehhez kétség sem fér.

Nagyon nagy megfelelési kényszerem van.

Egy időben anorexiám volt, de mióta ki-kigyógyultam belőle, azóta tart ez az össze-vissza táplálkozás.

Szóval kérlek titeket, hogy nektek milyen éhségcsillapító módszer vált be?

Előre is köszönöm.

172 cm/55 kg



2019. febr. 10. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
A gyomrot folyamatosan meg kell tömni valamivel. Otthon többnyire az van, amit leírtál. Ha van otthon főtt cékla, savanyúkáposzta, káposztasaláta, alma, akkor inkább ezekből kell enni.
2019. febr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell alakítani egy étkezési rendet, hogy mit tudom én egynap eszel 4-szer, kb mindig ugyan akkor, nagyjából mindig ugyan annyi kalóriát, amennyi neked kell a súlytartáshoz (kb 2000 lehet/nap , ki kell tapasztalni), aztán pár hét alatt megszokod.
2019. febr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az amit az elozo irt, plusz minden etkezes vegen moss fogat, es hatarozd el, hogy a kovetkezo etkezesig (aminek idejet elore kijelolted, pl 3-4 orankent), etkezesek kozott nem "ragcsalsz". En is mindig csak ennek, de nekem fogmosas utan altalaban mar nem igazan van kedvem, mert akkor ujra meg kene mosni, es lusta vagyok...
2019. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2dl forró leves, tészta nélkül.

Mandulatej+ gyümölcs turmix.

2019. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 0027 válasza:
Ahogy olvastam a leírtakat, magamra ismertem. Nekem is ilyen tüneteim voltak. Elmentem kivizsgáltatni magam és kiderült, hogy inzulinrezisztenciám van. Kaptam rá gyógyszert és azóta elmúltak a tünetek. Ha fogyok még (-15 kg ment le) akkor el is hagyhatom a gyógyszert.
2019. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!