Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más lányok is híztak már...

Más lányok is híztak már ennyit rövid idő alatt?

Figyelt kérdés

December elején még 72 kg voltam aztán jött a vizsgaidőszak és a stressz elől az évesbe menekültem. Azt tudtam hogy rengeteget eszek és láttam hogy híztam de nem gondoltam volna, hogy februárra 91 kg leszek. Igaz ebben benne volt a karácsony, ott pláne nem fogtam vissza magam.

Ez az első évem egyetemen, következő vizsgaidoszakot tuti másképp csinálom.


Mással is történt már hasonló?



2019. febr. 11. 06:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én kivizsgáltatnám magam, mert ez rengeteg ennyi idő alatt!

Amúgy én inkább fogyni szoktam vizsgaidőszakban, mert olyankor van időm otthon rendes kajákat enni. Hízni inkább a szorgalmi időszak utolsó hónapjában szoktam, amikor már rohanok zh-ról zh-ra, beadandók és megajánlott jegyek után. De ez az ingadozás is max. 5 kg, de inkább kevesebb.

2019. febr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem normális ennyi idő alatt ilyen mértékű hízás. menj el endokrinológushoz, hogy megnézzék, van-e pajzsmirigy alulműködésed vagy bármi hormonzavarod!
2019. febr. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ennyit nem. Viszont olyan volt, hogy 1 éven belül 10 kg le, majd fel, majd újra le, és újra fel, nálam leginkább pszichés okokra volt visszavezethető.

De 2 hónap nagyon kevés ahhoz, hogy szimpla zabálástól ennyit hízz, vizsgáltasd ki magad, mert ez inkább hormonális lehet.

2019. febr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ugyanazt csináltam mint te, végigkajáltam a decembert, de szerencsére csak 3 kiló jött fel, pedig napi 2000 kalóránál tuti többet ettem, és nem is mozogtam.
2019. febr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ha zabáltál össze vissza, mellette nem mozogtál akkor sajnos előfordul, velem is ugyan ez volt/van. Nekem eddig 5 vizsgaidőszakom volt, mindegyiken közel 10 kilót híztam, a szorgalmi időszakokban pedig fogytam de közel sem ugyan annyit. Én ilyenkor kb semmit nem mozgok és stresszevő is vagyok. Ez így nyilván nagyon szar, de nem meglepő, hogy ilyen életmód mellett hízok.
2019. febr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szerintem lehetseges ha tenyleg eszre vetted hogy tobbet ettel es mennek fel a kilok, valoszinuleg be is vagy vizesedve, attol is Siman mutathat par kiloval tobbet a merleg. Szerintem ha most belevagsz egy eletmod valtasba Meg visszafordithatod a dolgot. Valoszinuleg a kivizsgalas sem rossz dontes.
2019. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
77%

Én fél év alatt híztam 15 kilót, szintén stresszes vizsgaidőszak miatt.

Áprilizsban lesz biopsziám, mert mint kiderült, szrráment a pajzsmirigyem. :D

Irány a dokihoz!

2019. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
A nagymamámnál voltam 1 hónapot, 10 kg ment fel.
2019. febr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nem hiztam nem is szeretnék de lehetséges simán. Számolj utána a kalóriákat. Ha napi 4000 kcalt ettél az heti átlag 14000 plusz. Egy kiló nagyjából 9000. Ha meg 9000nek is vesszük, szóval heti egy kiló hízás, feltesszuk nyolc hét alatt, nyolc
2019. ápr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Kilo Plusz is. De siman lehet a masfeldzerese is. Bocsi meg az uccso előtti vok. Befejezem. Sok sikert s fogyashoz kivéve ha nem vagy 60 alattt🤣😱❤️
2019. ápr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!