Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti melóban mit kajáltok diéta...

Ti melóban mit kajáltok diéta melett? Milyen kaját vásároltok? Én hypernaerketben dolgozok és tudnék vásárolni helyben, általában nehéz eldönteni hogy na eszek 1 kicsi ilyet utána ezt?

Figyelt kérdés

2019. febr. 11. 17:49
 1/8 anonim válasza:
Fontos, hogy legyen előre megtervezett étlapod. Mit szeretnél fogyni vagy egészségi okokból kell diétáznod?
2019. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen az a diéta, meg ilyen esetekben érdemes előre eltervezni hogy mikor mit eszel stb... Én jó 10 nappal előre tervezek, és az a hely ahol dolgozom ott van konyha ahol 3 félét főznek és 2 héttel előre megkapjuk a menüt hogy mikor mi lesz és aszerint tervezek be, hogyha olyan étel lesz ami belefér akkor ott kajálok, ha nem akkor vagy rendelek máshonnan, vagy otthon megcsinálom és beviszem. Hideg kajából meg nagy a választék, persze előre eltervezem mit fogok venni a büfébe, meg kitalálok alternatívát is hogy ha esetleg nem lenne az amit terveztem akkor legyen más, és ne akkor kelljen agyalni. De van amikor itthonról viszek be szintén.
2019. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kgbó szeretnék, 2 hét alatt 5öt leadtam és a magasságomat ami 1, 65 cm, vagyis a 60 65 között már jó lenne. Csak mindig a kaja, hogy ne ragadjon ugy rám amit megkajáltam itthon is de itthon nincs annyira nagy baj kint melóban.
2019. febr. 11. 18:56
 4/8 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, milyen kaját készitesz ha megkérdezhetem, 1 2 jó tipp jól jönne, hogy ne csak 1 2 megszokottit kajáljak. :)
2019. febr. 11. 18:58
 5/8 A kérdező kommentje:
.
2019. febr. 12. 13:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Előre megcsinálom a kaját, és beviszem.

Csirkemell párolt zöldséggel, rakott csirkemell jázminrizzsel, cukkinivel, tonhalsaláta, tonhal grillezett zöldséggel, ilyenek. Reggelire zabpehely (nem az agyoncukrozott, hűdenagyonegészségesnek kikiáltott müzlik) natúr joghurttal, cottage cheese-es halpástétom ch csökentett kenyérrel, főtt tojás, tojásmuffin, saláták.

Cukros üdítők kiiktatva, csak vizet iszom (ill kv-t eritrittel).

Persze figyelem a kalóriát és a makrókat, úgy nem sok értelme van, ha ezekből is túleszi magát az ember.

2019. febr. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Tonhal félét milyet fogyasztól és a cukkinit hogyan, mi mellé készíted? Megköszönném a segítsét, neten néztem de mind másféleképpen van és inkabb 1 olyanra halgatnék aki fogyasztotta, használta:)
2019. febr. 16. 20:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Tonhalmárkához nem ragaszkodom, nem is tudom megmondani, milyeneket veszek. Konzervet szoktam, nézem az összetételt (zsír, ch, fehérje), és a legszimpibbet veszem. Cukkinit párolni vagy grillezni szoktam a többi zöldséggel együtt, a fent említett rakott “izébe” csak úgy beleraktam, és be a sütőbe. ;)
2019. febr. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!