Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek emiatt nem fogyok?

Szerintetek emiatt nem fogyok?

Figyelt kérdés
1300 kalória körül eszek, és sportolok heti 3x, viszont egy hónap alatt csak 1,5 kg-t fogytam. Ez lehet amiatt, hogy ebből az 1300 kalóriából kb. 500kcal csoki? Vagy, hogy az iskola miatt a délelőtt folyamán 2 szendvicset szoktam enni? Sajnos a sulis kajálást nem tudom máshogy megoldani, és ötletem sincs mit vihetnék ami laktat is

2019. febr. 12. 06:22
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Hány centi vagy és hány kiló,? Csoki helyett biztos tudsz mit vinni. Pl két magvas zsemle zöldségekkel, mellé egy szelet gyümölcsös müzli. Amúgy a kcal deficit a lényeg. De ha eszel, ne már 500 kcalnyi csokit!!!
2019. febr. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
165 cm és 67 kiló
2019. febr. 12. 07:04
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
1300 kcal - 500 = 800 - 600 (a két szendvics kb) = 200, ha ebédelsz az nem fér bele ebbe az 1300 ba, és elszámolod. Ha meg nem ebédelsz, akkor nagyon rosszul csinálod, tápanyaghiány, betegségek, miegymás. Biztos megéri neked a csoki, nem lenne jobb egész nap egészségesen táplálkozni?
2019. febr. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ahhahahaaahahaa
2019. febr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Csokit ehetsz, de nem ötszáz kalóriányit. Hát bszki, az rengeteg. Egyél egy sort, vagy pár kockát, de ne a teljes táblát :'D. Nem is beszélve, hogy először feldob, aztán lehangolódsz, kimerült és stresszes is lehetsz, ami rámegy a kortizolodra, ami miatt nem fogsz fogyni. A cél a kiegyensúlyozottság, nem az egyoldalúság, amit te produkálsz.
2019. febr. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul számolsz. Több lesz az, mint 1300 kalória.
2019. febr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha tartod a kalóriakeretet, akkor fogyás szempontjából mindegy, mit eszel. Minden más szempontból már nem mindegy. 500kcal csoki helyett ehetnél változatosabb, laktatóbb ételeket. Ha minden nap szeretnél csokit enni, max. 4 kockát egyél, ne egy táblát!


Azt pedig nem írod, hogy milyen szendvics. Vizes zsemle, két szelet pulykasonkával? Magvas kenyér sok sajttal, kolbásszal, majonézzel? Egy bigmac a mekiből?

2019. febr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csoki 500, a két szendvics is lehet simán 500, és akkor még hol az ebéd-vacsi? Több az mint 1300...

Én annyival az első hónapban 4.8kgt fogytam. Fel is emeltem a keretem, mert ez sok.


Szóval szerintem elszámolod magad.

Használd a kalóriabázist.

2019. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!