Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb fogyókúra?

Figyelt kérdés
Évek óta próbálok fogyni de sajnos nem sikerül. Sok gyümölcsöt eszek, zöldséget, sportolok, és igy se. Esetleg valaki el tud látni tanáccsal mit csináljak. Nem tudom mennyi köze van ehhez de pajzsmirigy alulműködéssel születtem.

2019. febr. 12. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Kalóriaszámlálás.

Ha pajzsmirigy alulműködésed van, akkor mindenképp orvostól, jó dietetikustól kérj étrendet.

2019. febr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kalóriát is számoltam. Napi 1400 kcal-t vittem be. Csináltam 1 évig de csak még jobban híztam.
2019. febr. 12. 09:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyilván a betegséged, vagy az arra szedett gyógyszerek miatt. Semmiképp se kísérletezz egyedül, vagy gyakoris tanácsok alapján.

Kérj dietetikustól segítséget!!!

2019. febr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Használj jódozott sót, mert az jó pajzsmirigyre.
2019. febr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. :)
2019. febr. 12. 18:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Jelentkezz be endokrinológiára mindenképpen.

Én is azzal születtem, 2 éve ki is kellett venni a pajzsmirigyem.

12 kilót híztam és semmit nem tudtam tenni, sport, táplálkozás, semmi nem segített.

Aztán beállították a gyógyszerem és leolvadt rólam minden. Persze sportoltam továbbra is, de az ami addig nem akart mozdulni, eltűnt ahogy jó lett a hormonom.

2019. febr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kamu. Fogyni csak kalóriadeficittől lehet, minden más (pajzsmirigy, Norbi diéta) csak önámítás. Egyszerűen kevesebbet kell enni. Egyszerű példa: ha szerinted bezárnának egy pincébe és 3 hónapig kapnál egy szelet kenyeret és egy pohár vizet, akkor sem fogynál?

A zsidók sem számoltak kalóriát a táborban, egyszerűen nem kaptak eleget enni és tudjuk mi lett a vége. Ne ámítsd magad, ne mászkálj orvoshoz feleslegesem, egyszerűen egyél kevesebbet. Saját példa: teljesen kiiktattam a fehér kenyeret meg a cukrot, havi 2.5 kg megy le rólam folyamatosan éhezés nélkül. Ennyi.

2019. márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!