Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 hónap alatt mennyit lehet...

4 hónap alatt mennyit lehet fogyni egy enyhébb diétával és edzéssel?

Figyelt kérdés
Nem szeretném túlzásba vinni, 74kg vagyok és olyan 170 cm körül. És milyen mozgást vagy diétát ajánlotok egy kamasznak, ami nem olyan durva?

2019. febr. 12. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Kalóriaszámolás. Kalóriabázis.hu segít.

Mozgásnak a futást szokták írni, én azt utálom, de neked jó lehet. Esetleg bicaj, úszás.

Havi 2kg a normális ütem.

2019. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az úszással annyi a bajom, hogy szélesíti a vállat. Vagyis azért nem szeretném mert nekem alapból széles a vállam. A futásban meg annyitól félek, hogy izmosítja a lábat? Mert én nem izmosabb szeretnék lenni, hanem hogy a felesleg jöjjön le rólam.
2019. febr. 12. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:
A futás szálkásít, nyugi nem fogsz izmosodni tőle, ha nem vagy kalóriatöbbletben, illetve csak a versenysportolóknak lesz széles a válla, ahhoz ők nagyon intenzíven úsznak.
2019. febr. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Éppenj most hallgattam egy előadást aqhol azt mondták, hogy a kúra szerű fogyásnak semmi értelme mert több mint 90 százaléka visszahízik. Az életvitelszerű súlykontroll az eredményesebb. Aki egyszer meghízott annak egész életében oda kell figyelni magára. A felszedett dekákat is vissza kell fogyni. Amikor már 20-30 kg. felment már sokkal bajosabb a fogyás.

Ha se úszni se futni nem akarsz akkor nem sok más van. Különben a méreteid szerint egyáltalán nem vagy kövér, esetleg valami alakformáló torna jót tehetne

2019. febr. 19. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!